FINAŁOWY WYŚCIG FORMULA 1™ I WAŻNE MECZE LIGI MISTRZÓW W PIŁCE RĘCZNEJ

Pod koniec listopada i w grudniu ELEVEN SPORTS pokaże finałowy wyścig Formula 1™ w Abu Dhabi, a dla kibiców piłki ręcznej ważne starcia polskich drużyn w VELUX EHF Lidze Mistrzów.

Najważniejsze transmisje:

  • FORMULA 1 2018 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 23 – 25 listopada
  • VELUX EHF Liga Mistrzów: PGE Vive Kielce – Barça Lassa, 24 listopada
  • VELUX EHF Liga Mistrzów: HC Vardar – PGE Vive Kielce, 1 grudnia

Wyścigi Formula 1™ cieszą się stałą, wysoką oglądalnością widzów ELEVEN SPORTS. Najlepsi kierowcy całego sezonu staną na podium podczas listopadowego Grand Prix™ Abu Dhabi. Właśnie tam zostanie wręczone trofeum dla mistrza świata, rozstrzygnie się kto zajmie pozostałe miejsca w pierwszej trójce klasyfikacji generalnej oraz zwycięży w klasyfikacji konstruktorów. Zanim do tego dojdzie, zawodnicy powalczą w finałowym wyścigu, którego faworytami będą Lewis Hamilton i Sebastian Vettel.

Późna jesień sprzyja także wielkim emocjom w VELUX EHF Lidze Mistrzów w piłce ręcznej. W szlagierowych spotkaniach PGE Vive Kielce zmierzy się z Barçą Lassa i HC Vardarem, czyli poważnymi kandydatami do triumfu w tych prestiżowych rozgrywkach. Ekscytująco zapowiadają się pojedynki gwiazdy kielczan, Aleksa Dujszebajewa, z Kamilem Syprzakiem oraz Diką Memem w ekipie z Katalonii oraz Ivanem Cupiciem i Timurem Dibirowem w zespole ze Skopje.