FILMOWY LIPIEC W PARAMOUNT CHANNEL

W lipcu, na Paramount Channel każdy dzień jest inny. Dzięki specjalnie przygotowanym blokom tematycznym widzowie będą mogli doświadczyć każdego dnia różnorodnych doznań dzięki filmowym propozycjom.

W poniedziałki Paramount Channel zaprasi na Kino akcji. Co tydzień o godz. 20:00 emitowane zostaną filmy, które dostarczą widzom potężnej dawki emocji. Wśród filmowych propozycji znajdą się „Linia czasu”, „Eagle Eye”, „Osaczeni”, oraz ”Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia”.

Komediowa środa zadba o to, by rozbawić widzów do łez. Pomoże w tym przebojowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie, czyli "Poznaj moich rodziców". Pielęgniarz Greg Focker (Ben Stiller) postanawia przedstawić narzeczonej (Teri Polo), przyszłemu teściowi (Robert De Niro) i jego żonie (Blythe Danner) swoją ekscentryczną rodzinkę. Fockersowie (Barbra Streisand i Dustin Hoffman) stanowią całkowite przeciwieństwo rodziny Byrnesów, co rodzi wiele dziwnych i niesamowicie zabawnych sytuacji.

Czwartek to w Paramount Channel „mały piątek” i tym samym czas na największe filmowe hity. Widzowie będą mogli obejrzeć historie opowiedziane przez mistrzów reżyserii: "Aviator" - oskarowy film w reżyserii Martina Scorsese, oraz "Monachium" - poruszająca historia izraelskich sportowców zamordowanych na Igrzyskach Olimpijskich, w reżyserii Stevena Spielberga.

W piątek widzowie będą mogli poczuć dreszczyk grozy, którego dostarczą takie filmy jak: „Jeździec bez głowy”, „Blair Witch” i „Paranormal Activity”.

W sobotnie południe Paramount Channel oferuje rozrywkę dla całej rodziny. Zarówno najmłodsi jak i trochę starsi będą mogli bawić się wspólnie przy takich hitach filmowych jak m.in.: „Hugo i jego wynalazek”, „Ostatni Władca Wiatru”, „SpongeBob Kanciastoporty” oraz „Potwory kontra obcy”.

Natomiast o godz. 20:00 emitowane będą kultowe filmy, które podbiły serca międzynarodowej widowni. Widzowie obejrzą m.in. oparty na prawdziwej histori film: „Złap mnie jeśli potrafisz” – w rolach głównych Leonadro DiCaprio i Tom Hanks. W propozycjach na wieczór znajdą się także „Zakładnik” oraz „Mission: Imposible 2” z Tom’em Cruis’em.