FILMOWY GRUDZIEŃ W ALE KINO+

W czwartki o 20:10 i 23:00 Ale Kino+ zaprasza na cykl „Kino mówi: Niepokorni”, w ramach którego zaplanowana jest emisja m.in.: „Enfant Terrible” oraz „Poznajmy się jeszcze raz”. Stacja przygotowała również świąteczną ofertę filmową oraz premierę serialu kryminalnego „Zwyczajna kobieta”.

ENFANT TERRIBLE

Rainer Werner Fassbinder ma 22 lata, jest buńczuczny, wulgarny i właśnie przebojem wchodzi w świat monachijskiego teatru. Tu poznaje współpracowników, z którymi stworzy artystyczną komunę i nakręci debiutancki film „Miłość jest zimniejsza niż śmierć”. W biografii legendarnego niemieckiego reżysera widzowie zobaczą również kulisy powstawania takich klasyków jak „Strach zżerać duszę” czy „Querelle”, przede wszystkim jednak ujrzą jego życie prywatne.

EMISJA: 2 GRUDNIA, CZWARTEK, GODZ. 20:10

POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ

Zagubiony w świecie nowych technologii, wzdychający do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów, rysownik komiksów Victor nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie. Mężczyzna przyjmuje ją tym chętniej, że jego małżeństwo się sypie, a żona Marianne w niczym nie przypomina cudownej dziewczyny, w której kiedyś się zadurzył. Wybiera więc lata 70., by znów móc wejść do baru „Belle Epoque”, bezkarnie zapalić papierosa przy stoliku i z drżącym sercem czekać, aż w drzwiach pojawi się rudowłosa, seksowna, niezależna Marianne.

EMISJA: 23 GRUDNIA, CZWARTEK, GODZ. 20:10

ŚWIĘTA W ALE KINO+

Stacja zachęca widzów do spędzenia świątecznych wieczorów z produkcjami, które warto znać:

  • 24 grudnia, godz. 20:10, Oficer i szpieg
  • 25 grudnia, godz. 22:10, Daniel
  • 26 grudnia, godz. 20:10, Barany

ZWYCZAJNA KOBIETA

Na pierwszy rzut oka Marina wydaje się przykładną matką, żoną oraz szefową. Trzydziestodziewięcioletnia kobieta założyła własny biznes prowadzi niewielką kwiaciarnię. Razem z mężem Artemem spodziewają się właśnie trzeciego dziecka. Jej starsza córka niedawno porzuciła studia. Młodsza już teraz nienawidzi swego nienarodzonego rodzeństwa. Za piękną fasadą zupełnie zwyczajnej rodziny skrywane są mroczne tajemnice.

EMISJA: OD 1 GRUDNIA, ŚRODA, GODZ. 20:10

Ale Kino+ to kanał, w którym widzowie zobaczą kino z całego świata, prezentowane w telewizji po raz pierwszy, oraz amerykańską i europejską klasykę, która buduje historię kina. Najnowsze, wyjątkowe, starannie wybrane seriale europejskie - kryminalne i szpiegowskie, a także autorskie cykle tematyczne i spotkania z uznanymi twórcami. Stacja ma bardzo dobre dopasowanie wśród kobiet:

  • w wieku 25-54 lata, z miast powyżej 50 tysięcy mieszkańców (AFF = 324),
  • w wieku 20-59 lat, z wyższym wykształceniem (AFF = 320),
  • w wieku 25-54 lata, z dochodami powyżej 2000 zł (AFF = 210).

Ponadto stacja może się pochwalić 37% wzrostem udziału oglądalności w grupie kobiet w wieku 16-49 lat z miast powyżej 50 tysięcy mieszkańców.

DANE: NAM, X 2021, AFF vs. A16-49, SHR% X 2020 vs. X 2021, 06:00:00-25:59:59, Day Parts.