„FANCY NANCY CLANCY” – NOWA, BARWNA ANIMACJA JUŻ W STYCZNIU 2019 W DISNEY JUNIOR!

„Fancy Nancy Clancy” to przygody pełnej barw, fantazji i radości dziewczynki o tytułowym imieniu Nancy, która już w styczniu 2019 roku po raz pierwszy zagości na antenie Disney Junior! Nietuzinkowe pomysły, stroje we wszystkich kolorach tęczy i zabawa w wymyślanie nowych słów to tylko namiastka tego, co czeka przyszłych widzów serialu. Energiczna i pełna barw bohaterka nie tylko pobudzi kreatywność u najmłodszych, ale i w przyjemny sposób pomoże im w poznawaniu otaczającego ich świata.

Odcinki 7.01-1.02

„Fancy Nancy Clancy” to jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali animowanych. Ta niezwykle barwna opowieść, wyprodukowana w najwyższej jakości przez Disney Television Animation, to idealna propozycja dla najmłodszej widowni kanału. Pierwszy odcinek sezonu wyemitowany zostanie już 7 stycznia 2019, a cały sezon formatu zakłada 13 premierowych odcinków.

Disney Junior to kanał kierowany do najmłodszej grupy widzów (4-7 lat). Średni SHR% kanału w roku 2018 wyniósł aż 4,7%, a wskaźnik dopasowania do grupy 4-7 lat =167.

Dane: NAM, I-XI. 2018, SHR%, all 4-7; AFF all 4-7 vs. all 4-12