DYNAMICZNEGO TEMPO ROZWOJU TVN7 ROK DO ROKU ORAZ NOWOŚĆ – HOTEL PARADISE!

Stacja TVN7 z roku na rok przyciąga coraz więcej widzów. Udział kanału w grupie komercyjnej wyniósł w 2019 roku 3,7%, co daje wzrost o 0,3 p.p. w stosunku do roku 2018. Za sprawą świetnie dobranej oferty programowej TVN7 stał się telewizją dla młodych! W grupie kobiet z miast w wieku 18-39  SHR% wzrósł o ponad 0,5 p.p. rok do roku osiągając 4,1%. Dzięki zmianom ramówkowym kanał został wyróżniony przez Media i Marketing Polska, zdobywając tytuł Stacji Telewizyjnej Roku 2019!

By przyciągnąć jeszcze więcej widzów przed telewizory, tej wiosny wystartuje kolejna nowość w TVN7, czyli Hotel Paradise!

To program, który bije rekordy oglądalności na całym świecie! Dotychczas powstało 56 sezonów w 14 krajach! W Polsce po raz pierwszy zostanie wyemitowany już 24. lutego 2020!

Do rajskiego hotelu na Bali trafi 11. singli i rozpoczną grę o jak najdłuższe pozostanie hotelu. W tym celu każdy uczestnik będzie musiał znaleźć sobie partnera. Punktem kulminacyjnym tygodnia będzie piątkowy wybór partnera na następny tydzień. Osoba, która nie zostanie wybrana do pary będzie musiała opuścić hotel. Jednak, by zabawa mogła trwać dalej, już następnego ranka w hotelu zamelduje się nowy singiel. Pary będą mieszkać ze sobą w luksusowych pokojach hotelowych, zaś nowoprzybyły singiel zamieszka w chatce na obrzeżach kurortu. Jak daleko posuną się bohaterowie by zdobyć partnera? Czy będą czarować i podrywać czy też konspirować i manipulować?

Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model i influencerka – Klaudia El Dursi, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród widzów, jak i internautów.

Do finału może dostać się jedna para, którą wybierają inni uczestnicy programu. Wybrana para musi przejść „ścieżkę lojalności”. Stają na dwóch końcach ścieżki, na której jak na drabince widoczne są rosnące kwoty pieniędzy. Stoją na polach z najmniejszą kwotą. Im bliżej siebie, tym kwoty się zwiększają. Każde trzyma w ręku złotą, szklaną kulę. Na hasło prowadzącej rozpoczynają powolny marsz na środek ścieżki, gdzie mogą się spotkać. Jeśli dojdą oboje na środek, zabierają ze sobą całą wygraną i dzielą się nią na pół. Mogą jednak zbić kulę wcześniej – wtedy ta osoba otrzyma całą kwotę na której stała, a jej partner odchodzi z niczym.

WIELKI FINAŁ W DUŃSKIEJ EDYCJI HOTEL PARADISE:

Widzowie będą mogli śledzić losy mieszkańców hotelu od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie Siódemki przez 8 tygodni oraz w playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja „director’s cut”, czyli niecenzurowane i dłuższe niż w tv odcinki. Oprócz tego, również w playerze zostaną wyemitowane „Nagrania z raju”, czyli dodatkowe materiały o charakterze streamu oraz „Host-Show”, w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje zachowania uczestników oraz pokaże backstage.

PREMIERA JUŻ 24. LUTEGO O 20:00 W TVN7!

Dane: NAM, TVN7, SHR%, A 16-49, W 18-39 NR, 2019 vs. 2018.