DOM: PRZYGODY OCHA I TIP, ORAZ TALKING TOM AND FRIENDS, CZYLI ŚWIAT NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ ZABAWY W TELETOON+!

teleTOON+ to stacja, która posiada wyjątkową ofertę programową idealnie dopasowaną do dzieci w wieku szkolnym (W 4-12) AFF= 138! teleTOON+ śledzi sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, a już w grudniu zaprasza na premierowe spotkanie z Och i Tip, oraz Talking Tomem!

DOM: PRZYGODY OCHA I TIP, SEZON 2
Kontynuacja przygód Ocha, obcego z kosmosu, który przybył na Ziemię i zaprzyjaźnił się z żądną przygód nastolatką Tip.

Międzygalaktyczne eskapady dynamicznego duetu Tip i Ocha wspinają się na wyżyny humoru. Nowe przygody niesfornych przyjaciół w rytmie wesołej muzyki pop to niezrównane emocje i wielka dawka rozrywki. Nie ma takiej części galaktyki, która byłaby niedostępna dla Ocha i Tip. W najnowszych odcinkach para wyrusza na misję ratowania Świniaka z odległej kociej planety, bierze udział w dzikim balu maturalnym obcych, spędza szalony czas na buwskim safari oraz staje do walki z wodnym potworem.

EMISJA: 17 GRUDNIA O GODZ.  8:25, 13:45 I 21:20 (PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK) ORAZ W WEEKENDY O GODZ. 8:35, 12:45 I 21:15

TALKING TOM AND FRIENDS, SEZON 3
Kolejna odsłona uwielbianego przez wszystkich serialu „Talking Tom and Friends”. Epickie przygody gadających przyjaciół znów rozbawią widzów do łez!

Tom i jego przyjaciele mają nowy ekscytujący pomysł na spełnienie swoich marzeń. Ferajna spotka nowych przyjaciół i zawalczy przeciwko nowym wrogom. W najnowszych odcinkach Angela będzie tworzyć teledysk z gwiazdą Ricky DeLuna, Tom spróbuje przeprosić ją za zepsucie ich związku. Grupa przyjaciół włamie się również do biurowców, aby usunąć krępujące zdjęcia z internetu.

Zabawny serial animowany powstał w oparciu o niezwykle popularną  aplikację mobilną, w której zwierzęce postacie w zabawny sposób powtarzają słowa użytkownika.

EMISJA: OD PONIEDZIAŁKU, 10 GRUDNIA O GODZ.  8:05, 14:35 I 19:50 (PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK)

Dane: NAM, I-X 2018, AFF W4-12 vs A4-12, 6:00 – 20:59, Adex