DISNEY CHANNEL POWRACA Z NOWYMI SEZONAMI NAJPOPULARNIEJSZYCH SERIALI!

Zima to czas premier w Disney Channel! Stacja pokaże nowe sezony lubianych serii – „Dziewczyna poznaje świat” i „Przyjaciółki od czasu do czasu”. Kanał przygotował także prawdziwą gratkę dla fanów Anny, Elsy i Olafa! W styczniu na antenie pojawią się cztery odcinki serii „Kraina Lodu: Światła Północy”.

PRZYJACIÓŁKI OD CZASU DO CZASU – premierowe emisje 2. sezonu od soboty, 7 stycznia o 11:30

W pierwszą sobotę stycznia Disney Channel wyemituje drugi sezon „Przyjaciółek od czasu do czasu”. To serial, który pokazuje jak ważna jest prawdziwa przyjaźń! Nastoletnie Cyd i Shelby to najlepsze przyjaciółki, które przypadkiem otrzymują niezwykłą moc. W wyniku nieudanego eksperymentu ich sąsiada Barry’ego, dziewczyny zaczynają podróżować w czasie. Nie jest to jednak proste, dlatego wraz z Barrym starają się opanować nową umiejętność. Nowy sezon to kolejne przygody bohaterek związane z podróżami w czasie, podczas których Cyd i Shelby będą musiały stawić czoła pojawiającym się problemom.

DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT- premierowe emisje 3. sezonu od soboty, 7 stycznia o 11:55

Na początku roku Disney Channel zaprasza również na nowy sezon serialu „Dziewczyna poznaje świat”. Wesoła Riley Matthews wraz ze swoją odważną koleżanką Mayą przeżywają fascynujące przygody w niełatwym świecie nastolatków. Razem z przyjaciółmi, Farklem i Lucasem, dziewczyny przekonają się, że dzięki odpowiedniej motywacji oraz wsparciu bliskich mogą pokonać przeciwności losu i osiągnąć wszystkie swoje cele.

KRAINA LODU: ŚWIATŁA PÓŁNOCY – premierowe emisje od piątku, 13 stycznia o 17:25

Ulubieni bohaterowie „Krainy lodu” powracają na ekrany telewizorów! Każdy troll marzy o tym, by zostać wyróżnionym podczas kryształowej ceremonii. Tego zaszczytu może dostąpić tylko wtedy, gdy uda mu się ożywić kryształy różnych specjalności. Tym razem Anna, Elsa, Kristoff, Olaf i Sven wyruszają w drogę z młodym trollem, z misją przywrócenia blasku zorzy polarnej. Czy przemierzając zaśnieżone góry Arendelle dotrą do miejsca, gdzie osiągną swój cel? Emisja mini serii „Kraina Lodu: Światła Północy” zaplanowana jest w cztery kolejne zimowe piątki – 13.01, 20.01, 27.01 i 3.02. Tydzień później fani bohaterów „Krainy Lodu” będą mogli obejrzeć kompilację wszystkich odcinków!

Disney Channel jest nieustannie numerem 1 w dopasowaniu do grup dziewczynek w wieku 7-12 (AFF = 128) i 7-15 lat (AFF = 126) wśród kanałów dziecięcych na rynku polskim. Stacja przyciąga przed telewizory rzesze fanów - tylko w listopadzie zgromadziła ich niemal pięć milionów!

Źródło: X – XI 2016, 6:00-20:59, AFF vs. A 4-12, Dayparts; XI 2016, COV, Reach&Frequency