DISNEY CHANNEL – NOWA APLIKACJA DISNEY CHANNEL ORAZ NOWE ODCINKI UWIELBIANYCH SERIALI

Rozwój reklamy mobilnej jest wiodącym trendem rynku mediowego w 2017 roku. Disney wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskiego rynku uruchomił aplikację Disney Channel, czyli angażującą rozrywkę dla młodego targetu wiekowego. Aplikacja oferuje masę zabawy i nowości z najpopularniejszych seriali stacji w postaci aktualizowanych codziennie wideo, zdjęć, gifów, gier, testów i materiałów ekskluzywnych. Dostępne jest łącznie prawie 400 materiałów, a wszystko to na systemy zarówno Android jak i iOS. Gry i aplikacje mobilne Disneya bawią i angażują swoich użytkowników, stając się jednocześnie idealnym środowiskiem współpracy dla dziecięcych oraz dorosłych reklamodawców. 

ZAPLĄTANI: SERIAL – nowe odcinki już w grudniu

Już w grudniu w Disney Channel zaplątanej historii ciąg dalszy… „Zaplątani: Serial” opowiada o kolejnych perypetiach księżniczki Roszpunki, która musi się jeszcze wiele nauczyć, nim będzie gotowa sprostać swojemu królewskiemu przeznaczeniu. Chcąc wyruszyć w podróż na spotkanie z przygodą
w towarzystwie ukochanego Julka i swoich przyjaciół, Roszpunka odkłada koronę i opuszcza zamek.
W czasie wędrówki, bohaterka musi także zrozumieć tajemnicę swoich włosów. Jak pokazują wyniki pierwszych 5. premierowych odcinków, emitowanych od poniedziałku 25 września, serial cieszy się dużą popularnością wśród dziewczynek. W grupie targetowej, czyli dziewczynki w wieku 6-11 lat, serial osiągnął wynik 4,7% SHR%. Ponadto uzyskał wysoki indeks AFF wśród tej grupy widzów (AFF = 158, W 6-11)*.

SOY LUNA – nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 19:30

Przez całą jesień w Disney Channel emitowany będzie uwielbiany przez dziewczynki serial „Soy Luna”. Luna to urocza nastolatka, która po przeprowadzce z Meksyku, rozwija swoją wrotkarską pasję w Buenos Aires. W nowych odcinkach widzowie poznają ciąg dalszy szkolnych i miłosnych przygód Luny, spróbują zbadać tajemnice z jej przeszłości, a także pomóc przyjaciołom Luny w poznawaniu prawdziwych siebie. „Soy Luna” jest najchętniej oglądanym serialem w Disney Channel przez dziewczynki w wieku 7-12 lat (SHR% = 7,5%, W 7-12). Seria ta jest także bardzo dobrze dopasowana do tej grupy widzów (AFF = 265, W 7-12).

ELENA Z AVALORU – nowe odcinki, od 20 listopada o 16:30

Dla wszystkich fanów latynoamerykańskiej księżniczki, Disney Channel przygotował prawdziwą gratkę – nowe odcinki serialu „Elena z Avaloru”. Elena to odważna bohaterka, która ocaliła swoje królestwo przed złą czarodziejką. Zanim zostanie królową, musi nauczyć się rządzić jako księżniczka. W nowych odcinkach, Elena przeżyje kolejne ekscytujące przygody, zademonstruje cechy prawdziwego przywódcy, wykaże się niebywałą odwagą i nauczy się panować nad magicznymi mocami, którymi włada. „Elena z Avaloru” to niezwykle popularna seria: jej fankami są głównie dziewczynki, które stanowią aż 77% jej widowni. Animacja ta jest także bardzo dobrze dopasowana do dziewczęcej grupy widzów w wieku 7-12 lat (AFF = 218, W 7-12).

Dane: NAM, Q3 2017, 6:00-20:59, *pasmo poniedziałek-piątek 18:00-18:29, 25 - 29 IX 2017; SHR%; AFF vs A 4-12; ADH%; Programmes