DISNEY CHANNEL - NOWA ANIMACJA O PRZYGODACH WYJĄTKOWEJ, LATYNOSKIEJ KSIĘŻNICZKI, JUŻ W PAŹDZIERNIKU

W październiku stacja Disney Channel zaprezentuje nowość – animowany serial o losach księżniczki - „Eleny z Avaloru”. Tej jesieni widzowie będą mogli zobaczyć także kolejne premierowe odcinki znanej i lubianej serii „Soy Luna”. Disney Channel to lider w dopasowaniu do grupy dziewczynek 7-15 lat. W drugim kwartale 2016 roku stacja uzyskała najwyższy indeks AFF w tej grupie widzów (ponad 2 razy większy niż inne kanały dziecięce).

ELENA Z AVALORU – premierowe emisje od 29 października o godz. 10:30

Pod koniec października Disney Channel zaprasza swoich widzów na pierwszy premierowy odcinek serii „Elena z Avaloru”. Tytułową bohaterką nowego serialu animowanego Disneya jest Elena. Odważna   i pełna energii kandydatka do tronu królestwa Avaloru, a także pierwsza księżniczka Disneya inspirowana kulturą Ameryki Łacińskiej. Z powodu młodego wieku 16-letnia Elena nie zostanie oficjalnie królową, ale będzie odpowiedzialna za królestwo, jako koronowana księżniczka przez cztery lata aż do oficjalnej koronacji. Będzie musiała nauczyć się, jak sprawiedliwe i godnie rządzić. Odważna i niosąca pomoc bohaterka, wyjątkowa i bajeczna fabuła oraz niezwykła ścieżka dźwiękowa serialu to gwarancja kolejnego sukcesu stacji Disney Channel! Komunikacja wokół produkcji z tak dużym potencjałem komercyjnym, to niewątpliwie szansa na zaistnienie marki Klienta.

SOY LUNA – premierowe odcinki od 12 września, od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00

W jesienne popołudnia na antenie Disney Channel znów będzie można oglądać nowe odcinki serialu „Soy Luna”. Luna to urocza nastolatka z Meksyku, której pasją są wrotki i taniec! Wraz z rodzicami przeprowadziła się z Cancun w Meksyku do Buenos Aires w Argentynie. Luna musiała przyzwyczaić się do nowego życia, nawiązać nowe znajomości, chodzić do nowej szkoły oraz odnaleźć się w świecie luksusu i elity. W nowych odcinkach widzowie poznają ciąg dalszy szkolnych i miłosnych przygód Luny. Serial już teraz podbija serca widzów - pierwsze odcinki serii wyemitowane w maju br. znalazły się w TOP 3. najczęściej oglądanych seriali, w grupie dziewczynek 7-15 lat, wśród kanałów dziecięcych. Premierowe emisje osiągnęły też bardzo wysoki udział w grupie dziewczynek w wieku 7-15 lat, SHR = 8,4%.

K.C. Nastoletnia Agentka – emisje przez całą jesień

Od września do grudnia stacja Disney Channel ponownie pokaże pełne akcji odcinki serialu „K.C. Nastoletnia Agentka”. K.C. Cooper to geniusz matematyki i ekspertka sztuk walki. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej rodzice są tajnymi agentami, gdy werbują ją do pracy dla tajnej rządowej agencji wywiadowczej znanej jako Organizacja. Chociaż K.C. ma do dyspozycji cały arsenał szpiegowskich gadżetów, wciąż musi się wiele nauczyć o życiu tajnej agentki – a to oznacza między innymi konieczność utrzymania nowej pracy w tajemnicy przed najlepszą przyjaciółką, Marisą. K.C. wraz z rodzicami, Craigiem i Kirą, a także swym młodszym rodzeństwem, Erniem i Judy (antropomorficznym robotem), starają się utrzymać równowagę między życiem rodzinnym, a tajnymi misjami, podczas których ratują świat przed zagładą.

DANE: NAM, Q2 2016, 6:00-20:59, AFF vs. A 4-12, Dayparts; 16 V – 23 VI 2016, SHR% W 7-15,  Programmes.