DISNEY CHANNEL – JESIEŃ PEŁNA HITÓW: SERIAL “ZAPLĄTANI” ORAZ FILM
“NASTĘPCY 2”

Jesień to czas niezwykłych premier w Disney Channel. Stacja przygotowała prawdziwą gratkę dla fanów Roszpunki – już pod koniec września na antenie pojawi się nowy serial „Zaplątani”! Co więcej, kanał pokaże drugą część filmu „Następcy”. Disney Channel to niezmiennie lider w dopasowaniu do grupy dziewczynek w wieku 7-12 lat (AFF = 141). Ponadto w czerwcu stacja przyciągnęła przed telewizory niemal 3,3 mln widzów!

Zaplątani serial – premierowe emisje od poniedziałku do piątku, od 25 września o 18:00

W ostatni poniedziałek września na antenie Disney Channel pojawi się nowy serial „Zaplątani”. Jego akcja toczy się pomiędzy długometrażowym filmem „Zaplątani” Walt Disney Animation Studios, w którym Roszpunka poznaje swoją rodzinę i królestwo oraz krótkometrażowym filmem „I żyli długo i zaplątani”, w którym wychodzi za mąż za Flynna. Serial pokaże kolejne przygody niezwykłej bohaterki Disneya. Roszpunka jest ciekawa świata, a ponadto musi się jeszcze wiele nauczyć zanim będzie gotowa sprostać swojemu królewskiemu przeznaczeniu. W związku z tym odkłada koronę i rusza w niezwykłą podróż w towarzystwie ukochanego Flynna i swoich przyjaciół. Opuszczając zamek, Roszpunka chce również zrozumieć tajemnicę swoich włosów, które niespodziewanie odrosły… Niezwykła grafika serii dostosowana jest do nieco młodszej widowni Disney Channel. Grupa docelowa serialu to dziewczynki w wieku 6-11 lat. Serial jest bardzo szeroko komunikowany w mediach Disneya. Jego promocję wspiera kampania telewizyjna, online oraz outdoorowa. 

Następcy 2 – premiera filmu w sobotę, 9 września o 10:00

Na początku września Disney Channel zaprasza na drugą część filmu „Następcy”. Mal, Evie, Carlos i Jay próbują odnaleźć swoje miejsce w Auradonie, którym rządzi Ben. Kiedy królewskie wymagania stają się zbyt przytłaczające, Mal ucieka na Wyspę Potępionych. Tam czeka ją jednak przykra niespodzianka. Córka Urszuli i największy wróg Mal – Uma, która zajęła jej miejsce i razem z synem Kapitana Haka – Harrym oraz synem Gastona – Gilem, stworzyła gang, który ma przełamać barierę odgradzającą wyspę od reszty świata i raz na zawsze wyzwolić wszystkie czarne charaktery uwięzione na Wyspie Potępionych. Pierwsza część filmu odniosła międzynarodowy sukces. Obejrzało ją ponad 32 mln widzów na świecie i aż 2,2 mln osób w Polsce!

Dane: NAM, Q2 2017, 6:00-20:59, AFF vs A 4-12, Dayparts; VI 2017, IX 2015 – III 2017, COV, A4+, Reach & Frequency.