DISCOVERY LIFE – PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM WALKI Z RAKIEM PIERSI

We wrześniu Discovery Life poprawił ubiegłoroczny wynik oglądalności w grupie A16-49 aż o 40%, osiągając 0,07% SHR i dotarł do ponad 3,1 mln widzów.

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło październik miesiącem walki z rakiem piersi. Discovery Life nie może pominąć tego faktu. W każdą niedzielę października o godz 10:50 widzowie będą mogli obejrzeć odcinki programów, w których poruszony został problem raka piersi u kobiet. Dedykowana oferta programowa kanału zwróci uwagę na to, jak powinna przebiegać profilaktyka, w tym jak poprawnie badać piersi. Widzowie poznają poruszające historie kobiet dotkniętych chorobą oraz dowiedzą się o najnowszych metodach leczenia.

Każda niedziela godz. 10:50

Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki którzy chętnie wzięli udział w organizowaniu niespodzianek, zrobią teraz wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii przyjrzymy się także życiu samej kliniki. Czy lekarzom uda się przywrócić uśmiech na twarzach pacjentów i zapewnić im piękny, naturalny wygląd? W „Klinice naturalnego piękna” nie ma rzeczy niemożliwych!

Klinika Naturalnego Piękna; Premiera 31.10 godz. 21:50

Dane: NAM, SHR%, IX.2019 vs. IX.2018, A16-49, 06:00-25:59; COV, Total Individuals