CZERWIEC NA KANALE NAT GEO PEOPLE TO JESZCZE WIĘCEJ HISTORII, UWIELBIANYCH PRZEZ WIDZÓW

Nat Geo People to kanał telewizyjny pełen historii, które inspirują. Są opowiadane przez niezwykłych bohaterów, którzy chętnie pokazują widzom fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. To kanał, który zaspokaja ciekawość świata, poprzez dostarczanie rozrywki i wzruszeń. Może pochwalić się wysokiej jakości widownią, ponieważ przyciąga ciekawe świata i wykształcone kobiety (AFF = 298 W25-49 EDU HIGH). Stacja cieszy się popularnością głównie za sprawą fascynujących programów. Już w czerwcu Nat Geo People zaprasza swoich widzów na kolejną dawkę, uwielbianych przez nich formatów:

DOLCE VITA WEDŁUG DAVIDA ROCCO (AFF = 166 W20-49 EDU HIGH)

Utalentowany kucharz i autor książek kucharskich, David Rocco, wyrusza w kolejne podróże, podczas których poznaje miejscowych rybaków, rolników, restauratorów oraz szefów kuchni, których łączy zamiłowanie do dobrego jedzenia.

NIEZWYKŁY DR POL (AFF = 158 W25-54 EDU HIGH)

Najsłynniejszy weterynarz świata jak zawsze będzie niósł pomoc zwierzętom, a pośrednio również i ludziom. Dr Pol i jego wierny zespół staną naprzeciw wielu nietypowym wyzwaniom. Jak zawsze, pod ich opiekę trafią zwierzaki z rzadkimi i niespodziewanymi problemami. Zwykły weterynarz mógłby nie podjąć się diagnozy, a co dopiero leczenia. Ale Jan Pol nie zostawi bez pomocy niczego, co biega, pełza, pływa lub lata.

Dane: NAM, IV 2020, AFF vs. A16-49, DayParts, Programmes.