CZERWCOWE NOWOŚCI W MINIMINI+

W czerwcu w MiniMini+ na najmłodszych widzów czekają nowe przygody Rybki MiniMini oraz nowe odcinki wspólnego rysowania z Myszką w Paski. Ponadto od 7 czerwca nowa animacja dla najmłodszych o przygodach dwóch przyjaciółek, Frytki i Kartofelci. Zapraszamy!

PRZYGODY RYBKI MINIMINI 3

Rybka MiniMini, Delfinek Finek i Ośmiornica Lola wybiorą się na rafę koralową. Zobaczą, jak wiele śmieci trafia do mórz i oceanów. Spróbują ustalić, dlaczego tak się dzieje, i poszukają rozwiązania problemu. Pokażą, że zamiast wyrzucać popsute przedmioty, można je naprawić. Następnie zorganizują akcję sprzątania oceanu. Będą też wspólnie przyrządzać posiłki i obserwować wyścig żółwi. 

ESMISJA: OD 13 CZERWCA, NDZ. GODZ. 08:05 I 19:50

RYSUJ Z MYSZKĄ W PASKI 4

To już czwarty sezon programu, w którym Myszka w Paski zaprasza przedszkolaków do wspólnej, kreatywnej zabawy. Tym razem maluchy zobaczą, jak w prosty sposób narysować różne zwierzęta leśne i morskie. Razem z Myszką sportretują m.in. łosia, jeża, żabę, pingwina, kraba i meduzę. Spróbują też narysować lokomotywę i wagony. Choć zadania wydają się niełatwe, z Myszką wszystko pójdzie gładko.

EMISJA: OD 21 CZERWCA, PON.-PT. GODZ. 17:25

FRYTKA I KARTOFELCIA

Mopsiczka Frytka mieszka z mamą, tata i starszym bratem, Pyrkiem. Od niedawna chodzi do przedszkola, gdzie znalazła wielu przyjaciół. Czas mija jej na zabawie, nauce i zdobywaniu nowych umiejętności, takich jak pływanie, jazda na wrotkach i gra na pianinie. Frytka ma sekretną przyjaciółkę, myszkę Kartofelcię, którą nosi w kieszeni. Wspólnie przeżywają rozmaite przygody i poznają świat.

EMISJA: OD 7 CZERWCA, PON.-PT.  GODZ. 6:05 I 17:55