„Boxing World Weekly – Wokół ringu” wiosną w Fightklubie

Znane i lubiane magazyny w premierowych odsłonach, a także cała seria nowych programów, które zainteresować powinny zarówno kibiców boksu, MMA, jak i wszystkich fanów innych sportów walki. Wśród nich wiosenny hit Fightklubu – magazyn „Boxing World Weekly – Wokół ringu”.

„Boxing World Weekly – Wokół ringu” to program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. W każdą środę bokserscy fani otrzymają w nim solidną porcję najświeższych informacji ze wszystkich najważniejszych pięściarskich aren – zarówno ze Stanów Zjednoczonych, jak i z Europy. Wszystkie odcinki rozpoczyna przegląd po ringach całego świata i zebranie najistotniejszych faktów z pojedynków rozgrywanych w mijającym tygodniu. Następna część magazynu to zapowiedzi konfrontacji, których świadkami będziemy w najbliższych tygodniach. W niej znajdą się zarówno wypowiedzi bokserów, migawki z ich przygotowań z sal treningowych, ale też najciekawsze fragmenty konferencji prasowych. Integralną część magazynu stanowią analizy, które poświęcone są wybranym zagadnieniom dotyczącym boksu lub poszczególnym elementom pięściarskiego rzemiosła, np. defensywie konkretnego zawodnika, czy stylowi, który dany pięściarz preferuje w ataku. Dodatkowym atutem magazynu jest krótka część historyczna z licznymi statystykami i krótkimi wypowiedziami ekspertów. „Boxing World Weekly – Wokół ringu” w każdą środę o godz. 21.15 wyłącznie w Fightklubie! 

Wiosenna oferta programowa Fightklubu to także kolejne odcinki popularnej dokumentalnej serii „Hard Knocks Fighting”. Tym razem autorzy skupiają się na cyklach „Out of the Cage” oraz „Day in the Life of a Coach” – ich premierowe odcinki na antenie w każdy poniedziałek i wtorek. Środowe wieczory, oprócz magazynu „Wokół ringu”, zarezerwowane są ponadto na widowiskowe bokserskie gale Super Boxing League. Z kolei w piątki i soboty gratka dla fanów MMA i efektowne walki w programie „FightMag”, a w poniedziałki łyk egzotyki, który zapewnią relacje z szóstego sezonu VIVO Pro Kabaddi. Wiosna w Fightklubie – nie pozwolimy Wam się nudzić!