Big Brother
JUŻ ZA TYDZIEŃ!

Już za tydzień, w niedzielę 17 marca po 18 latach od pierwszej, przełomowej edycji powróci kultowy program „Big Brother”.

PIĘTNASTU SKRUPULATNIE WYSELEKCJONOWANYM UCZESTNIKOM PROGRAMU będzie towarzyszyło czterech prowadzących na czele z AGNIESZKĄ WOŹNIAK-STARAK. To ona będzie główną prowadzącą show i gospodynią niedzielnego odcinka live w prime-time pt. „BIG BROTHER ARENA” o godz. 20:00 na antenie TVN7.

Prowadzącą nocnych odcinków na żywo „BIG BROTHER NOCĄ”, emitowanych po 23:00 będzie ULA CHINCZ, która wraz z gośćmi podsumuje najciekawsze wydarzenia dnia i nawiąże do tematów zabawnych, wzruszających, ale także tych niewygodnych dla samych uczestników. Znana psycholożka MAŁGORZATA OHME wystąpi w roli eksperta i skomentuje zachowania uczestników oraz ich relacje.

Co tydzień w Domu Wielkiego Brata odbędą się nominacje, podczas których mieszkańcy wskażą osoby zagrożone odejściem. Kolejnym etapem będzie głosowanie widzów i w zależności od jego wyników, jeden z uczestników pożegna się z Domem. BARTEK JĘDRZEJAK  będzie pierwszą osobą, którą zobaczą uczestnicy opuszczający dom Wielkiego Brata. To on porozmawia z ich rodzinami oraz przyjaciółmi.

Główne emisje programu zagoszczą na antenie Siódemki codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. W dni powszednie TVN7 szykuje dodatkowo trzy łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata: „BIG BROTHER - POBUDKA” o godz. 9.50, „BIG BROTHER - POPOŁUDNIE” o godz. 13.35 oraz „BIG BROTHER - PODWIECZOREK” o godz. 16.40. Wejścia antenowe live potrwają kilka minut i mają dodatkowo zaangażować widzów w interakcję z uczestnikami.

Nowy „Big Brother” pojawi się także w Player.pl i na głównej antenie TVN. W niedzielę o 18.00 stacja szykuje godzinny program „BIG BROTHER TYDZIEŃ”, w którym podsumowane zostaną najważniejsze wydarzenia tygodnia. Będzie to skrót z odcinków z całego tygodnia emitowanych w TVN7: od pierwszych eliminacji, przez zadanie tygodniowe, aż po kolejne nominacje. Nowością będzie także głos Wielkiego Brata.

Jedno jest pewne – ta edycja nas zaskoczy!