BARBIE VLOGER, MUSTANG ORAZ KUU KUU HARAJUKU TYLKO W TELETOON+

teleTOON+ to stacja, która posiada wyjątkową ofertę programową idealnie dopasowaną do dzieci w wieku szkolnym (W 4-12) AFF= 169! teleTOON+ śledzi sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, a już w marcu zaprasza na premierowe spotkanie z Barbie Vlogerką, 2 sezon Mustanga i oraz nowe odcinki Kuu Kuu Harajuku!

BARBIE VLOGER

Po raz pierwszy w polskiej telewizji zostanie wyemitowana seria „Barbie Vlogger”, w której zgodnie ze swoją filozofią – Możesz być kim chcesz, Barbie wciela się w rolę blogerki.

W kilkuminutowych odcinkach  dzieci odkryją wiele ciekawostek z życia Barbie, zabawne historyjki z udziałem jej sióstr i Kena oraz inne wartościowe treści, także formaty popularne wśród twórców internetowych, np. challenge czy house toury.
Emisja: od 11.03 pn-pt 15.50/18.15

MUSTANG, SEZON 2

"Mustang: Duch wolności" to opowieść o przygodach rezolutnych koni, wielkiej sile przyjaźni i miłości do świata!

Drugi sezon wyjątkowej opowieści o odważnej dwunastolatce Lucky, urodzonej liderce. Gdy wraz z ojcem przenosi się z dużego miasta na ranczo, odkrywa moc nowych możliwości. Jej życie zmienia się po spotkaniu dzikiego mustanga – Ducha. Ich znajomość przeradza się w niezwykłą przyjaźń, a łącząca ich więź wydaje się nie do rozerwania. Widzowie zobaczą najnowsze przygody głównej bohaterki z jej najlepszymi przyjaciółkami – Abigail, Pru i oczywiście Duchem.
Emisja: od 18.03 pn-pt 9.50/18.20

KUU KUU HARAJUKU 3

Kolejna seria animacji wyprodukowanej przez światowej sławy wokalistkę Gwen Stefani. Pełen przygód serial opowiada o pięciu niezwykle utalentowanych muzycznie przyjaciółkach, które w pogoni za swoimi marzeniami o wystąpieniu na prawdziwym koncercie muszą stawić czoła wielu przeszkodom.

Kochająca modę G tworzy wraz ze swoimi przyjaciółkami LOVE, ANGEL, MUSIC i BABY zespół muzyczny HJ5. Każda z dziewcząt jest wyjątkowo utalentowana. Dzięki ciężkiej pracy bohaterki do perfekcji opanowały śpiew i taniec. Teraz ich pragnieniem jest zagranie prawdziwego koncertu. Niestety na drodze do spełnienia marzeń pojawiają się kolejne przeszkody. Złoczyńcy z pierwszych dwóch sezonów jeszcze bardziej zaangażują się w obrażanie HJ5. Na szczęście dziewczyny z zespołu stały się ekspertami w pracy zespołowej. Niezłomne przywództwo G utrzymuje je na dobrej drodze i pozwala im przezwyciężyć wszystkie trudności. Na koniec sezonu przyjaciółki będą musiały wykorzystać wszystkie lekcje, jakie przeżyły w Harajuku, aby wyruszyć w światową trasę, która przejdzie do historii.
Emisja: od 15.04 pn-pt 10.45/18.55

Dane: NAM, I-II 2019, AFF W4-12 vs A4-12, 6:00-20:59.