„Back to school. Prawdziwy egzamin” zadebiutuje na antenie TTV 24 marca!

Co roku ponad pół miliona uczniów kończy szkołę podstawową i pisze egzamin ósmoklasisty. To ich pierwszy ważny sprawdzian wiedzy w życiu. A jak poradziliby sobie z nim…dorośli?

Back to school. Prawdziwy egzamin” to program stanowiący połącznie reality show i eksperymentu społecznego, w którym grupa dorosłych będących rodzicami, wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Zamknięci w placówce z internatem uczestnicy przez 2 tygodnie będą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w podstawie programowej: od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę i chemię. Lekcje prowadzone będą przez prawdziwych nauczycieli: pedagogów z doświadczeniem pracy z dziećmi, pasjonatów swoich przedmiotów, stosującymi różne metody nauczania.

Kto poradzi sobie ze szkolnym rygorem? Komu uda się przezwyciężyć traumy dotyczące nauki? No i kto zrozumie z czym tak naprawdę mierzą się jego dzieci i co czeka je w polskiej szkole?

Odpowiedź poznamy w niedzielę, 24 marca, o 16:00!

A co czeka nas jeszcze w wiosennej ramówce stacji? Przede wszystkim prawdziwe emocje, pozytywna rywalizacja i rozrywka na najwyższym poziomie.

W ofercie programowej nie zabranie kontynuacji znanych i lubianych formatów. 20 sezon „Gogglebox. Przed telewizorem”, formatu, który jest przewodnikiem po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a także sprawdzonym sposobem na odpoczynek po ciężkim dniu. Drugi sezon „Kanapowczynie”, ale tym razem do walki o zdrowie i zmianę stylu życia staną mieszkanki Dolnego Śląska, na co dzień pracujące w miejscach, w których od rana do nocy muszą mierzyć się z pokusami! Reality show „Diabelnie Boskie”, a w nowej serii zadebiutuje nowa Gwiazda! W „99 Gra o wszystko”, do rywalizacji w zupełnie nowych konkurencjach stanie 44 zawodników, spośród których połowa to uczestnicy poprzednich edycji, a druga część to bohaterowie nowych programów TTV. „Zakup w ciemno” z jeszcze bardziej emocjonującymi licytacjami, a także 4 sezon reporterskiego reality o życiu Polaków, w których uderzyła drożyzna „Życie na kredycie”.

Zapraszamy do TTV!