ANIMACJE UWIELBIANE PRZEZ NAJMŁODSZYCH JUŻ WKRÓTCE
W DISNEY JUNIOR

ANIMACJE UWIELBIANE PRZEZ NAJMŁODSZYCH JUŻ WKRÓTCE W DISNEY JUNIOR

Kanał Disney Junior może pochwalić się bardzo dobrym dopasowaniem do najmłodszych widzów (AFF = 156 A4-7), zawdzięcza to głównie wysokiej jakości animacjom, które kochają dzieci i którym ufają ich rodzice. Już wkrótce na kanale pojawią się kolejne odcinki, uwielbianych przez widzów seriali!

T.O.T.S. – TROSKLIWIE ODLOTOWY TRANSPORT SŁODZIAKÓW

Serial T.O.T.S. przedstawia perypetie dwójki najlepszych kumpli nieustępliwego pingwina o imieniu Pip i flaminga Freddy’ego o wielkim sercu. Dołączyli oni do ekipy bocianów pracującej w T.O.T.S. czyli Troskliwie Odlotowym Transporcie Słodziaków, który zajmuje się transportem nowo narodzonych zwierzątek (szczeniaków, króliczków, cielątek) ze żłobka do ich rodzin na całym świecie. Wspólnie uczą się opieki nad dziećmi i kreatywnego myślenia w rozwiązywaniu przeróżnych problemów. Animacja powstała z myślą o najmłodszych (AFF = 160 A4-7) i ma za zadanie pokazać maluchom, w jaki sposób należy pielęgnować relacje z bliskimi.

Mali widzowie pokochali przygody głównych bohaterów, dzięki czemu serial osiąga bardzo dobre wyniki w grupie widzów w wieku od 4 do 7 lat (SHR = 4% A4-7).  Kolejne odcinki będzie można obejrzeć na kanale już od 23. marca o godzinie 16:30.

GIGANTOZAURUS

Serial opowiada o przygodach czterech małych dinozaurów. ANKYLOZAUR MAZU, TRICERATOPS TINY, BRACHIOZAUR BILL I PARAZAUROLOF ROCKY każdą chwilę spędzają na zabawie i odkrywaniu prehistorycznego świata. Grupa przyjaciół zafascynowana jest najstraszniejszym i największym dinozaurem: GIAGANTOZAUREM.

Serial cieszy się bardzo dużą popularnością, jest dobrze dopasowany do grupy najmłodszych widzów (AFF = 155 A4-7), w której osiągnął 2,5% udziału.

Dane: NAM, 06:00-20:59, H2 2019, AFF vs. A-4-12, DayParts, SHR%, AFF vs. A4-12, Programmes