ALE KINO+ ZAPRASZA NA NOWY SERIAL TRZYMAJĄCY W NAPIĘCIU „CIENKI LÓD”

W marcu Ale kino+ zaprasza na premierę nowego serialu kryminalnego „Cienki lód” z niezwykle współczesnym przesłaniem oraz na nowy, już drugi sezon serialu „Purpurowe rzeki”. Ponadto w czwartkowym paśmie kino mówi, stacja zaprezentuje m.in. francuski kryminał „Miłosierny” oraz biograficzny film „I Am Woman”. Zapraszamy!

CIENKI LÓD

W czasie trwania obrad Rady Arktycznej, która chce zakazać odwiertów w Arktyce, u wybrzeży Grenlandii dochodzi do ataku na statek  badawczy. Załoga zostaje uprowadzona.  Wśród porwanych znajduje się Victor,  doradca minister spraw zagranicznych Szwecji. Do rozwiązania zagadki zostaje oddelegowana agentka, Liv Hermanson. Zjawia się w miasteczku Tasiilaq, gdzie spotyka się z wrogim przyjęciem  mieszkańców.
EMISJA: OD 3 MARCA, GODZ. 20:10

PURPUROWE RZEKI 2

Serial „Purpurowe rzeki” wraca z nowymi odcinkami. Pierre Niémans, szef tajnego Biura Przeciwko Przemocy, oraz jego partnerka Camille Delaunay, prowadzą skomplikowane śledztwa dotyczące wyjątkowo okrutnych zbrodni. Serial został oparty na bestsellerowej powieści Jeana-Christophe'a Grangé’a.
EMISJA: OD 7 MARCA, GODZ. 20:10

MIŁOSIERNY

Zbrodnia w ponurej dzielnicy Roubaix. W obsadzie – Roschdy Zem, który za swoją rolę został uhonorowany Cezarem. Roubaix. Dochodzenie w sprawie brutalnego mordu na staruszce prowadzi komisarz Yacoub Daoud. Sekunduje mu żółtodziób, Louis Cotterel. Żmudne śledztwo toczy się wśród zakazanych zaułków miasta na rubieżach Francji. Podejrzenie pada na dwie młode sąsiadki 80-letniej ofiary.
EMISJA: 4 MARCA, GODZ. 20:10
 

I AM WOMAN

Losy Helen Reddy na tle burzliwych przemian lat 60. XX wieku. Rok 1966. Początkująca piosenkarka wygrywa w rodzinnej Australii konkurs dla młodych talentów. W nagrodę wyjeżdża do Nowego Jorku, aby nagrać płytę.
EMISJA: 8 MARCA, GODZ. 20:10

Ale kino+ to kanał, który codziennie dostarcza widzom produkcje filmowe z całego świata. Prezentowane treści szczególnie trafiają do kobiecej widowni z miast AFF 290, z wyższym wykształceniem AFF 238 oraz do kobiet zajmujących wysokie stanowiska AFF 131.

DANE: NAM, Q4 2020 AFF W25-59 C50K+, W20-54 Edu High, W20-59 Top Management vs. A16-49, 06:00:00-25:59:59.