AKADEMIA KSIĘŻNICZEK NA DISNEY CHANNEL

W kwietniu, Disney Channel, przywita swoich widzów pierwszą częścią magicznej Akademii Księżniczek. Dziewczynki będą miały okazję sprawdzić czy posiadają wszystkie umiejętności prawdziwej damy – to będzie świetna okazja, aby jeszcze raz wykonać wszystkie zadania.

Odcinki serialu można oglądać również na stronie internetowej www.disney.pl/szkola-ksiezniczek, dzięki której każda z kandydatek może przetestować swoje umiejętności i rozwiązać zadanie ze stylu i elegancji, z tańca,  odwagi, z talentu artystycznego lub z kontaktu ze zwierzętami. Pomyślne ukończenie zadań umożliwi rozwiązanie testu końcowego i dołączenie do cenionego grona absolwentek. Kolejna, druga część Akademii Księżniczek pojawi się na antenie Disney Channel, już w maju!

Kwiecień i maj to również nowe odcinki ulubionych seriali. Od poniedziałku do piątku o godz. 16:00, pojawią się premierowe emisje Violetty. Marcowe premiery serialu gromadziły przed ekranami średnio ponad 85 000 dziewczynek w wieku 7-12 (RCH) i uzyskały 27% udział (SHR%) w tej samej grupie.

Wśród wiosennych premier nie zabraknie również nowego serialu opowiadającego o sekretnym życiu syren i 15-letniego Zaca. Syreny z Mako to najchętniej wybierana pozycja serialowa z marca b.r. wśród dziewczynek 7-12! Wszystkie marcowe emisje dotarły do 29% tej samej grupy wiekowej.

Akademia Księżniczek, premiera 1 kwietnia o 08:05

Violetta, premiery od poniedziałku do piątku o 16:00

Syreny z Mako, emisje od 5 kwietnia o 08:30

Zapraszamy do współpracy!

Źródło: NAM: Violetta: RCH w 7-12, SHR%, Syreny z Mako: Cov% w 7-12, 01-26.03.2014