61 Rajd Barbórka na żywo w TVN Turbo już 2 grudnia!

Już w sobotę odbędzie się najważniejsze motoryzacyjne wydarzenie w stolicy – 61 Rajd Barbórka. Kryterium Asów na ulicy Karowej będzie transmitowane na żywo 2 grudnia na antenie kanału TVN Turbo. Start o godzinie 18:15.

Rajd Barbórka to impreza na zakończenie sezonu sportów motorowych w Polsce. Jej zwieńczenie stanowi Kryterium Asów na Karowej, czyli najtrudniejsza i najbardziej widowiskowa część rajdu. Transmisję z tego legendarnego odcinka po raz kolejny przeprowadzi TVN Turbo. By jeszcze dokładniej udokumentować zmagania rajdowych załóg o Statuetkę Pani Karowej, stacja ma dla swoich widzów dwie nowości: drona FPV i lepszą technologię kamer pokładowych zapewniającą większą częstotliwość pokazywania tego, co dzieje się wewnątrz aut. W roli komentatorów wydarzenia wystąpią Grzegorz Gac i Michał Kościuszko.

Na wydarzeniu nie zabraknie znanych ekspertów TVN Turbo. Adam Kornacki będzie gospodarzem rajdowego studia, przygotowanego specjalnie na tę okazję. Wśród jego gości znajdą się między innymi Kajetan Kajetanowicz i Gosia Rdest. W samym centrum, imprezę będzie relacjonował Patryk Mikiciuk, a Krystian Plato porozmawia z zawodnikami tuż po ukończeniu przejazdu. Z kolei Grzesiek Duda przekaże wieści z parku serwisowego.

 

Ale to nie wszystko! Fanów rajdów czekają specjalne transmisje na kanale YouTube TVN Turbo. Ceremonię startu honorowego będzie można śledzić w piątek 1 grudnia od godziny 18:20. Z kolei w sobotę 2 grudnia, jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji o zwycięstwo na Karowej, o 17:05 wystartuje relacja z przejazdu samochodów-legend!

Zobaczcie starcie najlepszych rajdowych załóg na żywo w TVN Turbo o 18:15!