2. SEZON PROGRAMU „GRUNT TO OGRÓD” JUŻ WIOSNĄ W CANAL+ DOMO

Katarzyna Bellingham, ogrodniczka z pasji i wykształcenia, powraca w kolejnym sezonie programu „Grunt to ogród” by przekazać widzom nową porcję praktycznych i prostych ogrodniczych porad, dzięki którym każdy z nas będzie mógł lepiej zatroszczyć się o rośliny w ogrodzie, w domu, czy na balkonie. Ten program to solidna dawka wiedzy, z której skorzystają zarówno aspirujący, jak i zaprawieni w bojach ogrodnicy.

W sielskiej scenerii prowadząca pokaże jak pielęgnować rośliny, by zdrowo rosły. Podpowie, jak zadbać o kwiaty doniczkowe i zaplanować rabaty. Przekaże widzom praktyczne i proste do zastosowania porady, dzięki którym każdy z nas będzie mógł założyć ogród marzeń. Udowodni, że bez względu na to, czy masz kawał ziemi, czy tylko balkon lub parapet w kuchni – wszędzie możesz stworzyć zieloną oazę.

W programie widzowie dowiedzą się również, jak łatwo i szybko założyć swój własny warzywnik, na czym polega uprawa warzyw ciepłolubnych w szklarni i w tunelu oraz kiedy i jak najlepiej siać kwiaty, zioła oraz warzywa. Kasia pokaże również swoje pomysły na piękne kompozycje do donic, skrzynek oraz wiszących koszy.

Katarzyna Bellingham to profesjonalna ogrodniczka, która pracowała między innymi w prywatnym ogrodzie księcia Karola, gdzie zaczęła się jej przygoda z ekologicznym ogrodnictwem. Popularyzuje ogrodnictwo przyjazne naturze, stawia na ogrody użytkowe oraz pożyteczne. Jest autorką licznych publikacji ogrodniczych.

Pierwszy sezon programu „Grunt to ogród” przyciągnął przed telewizory zróżnicowane grupy odbiorców, o czym świadczą wysokie wskaźniki dopasowania:

W 20-59 Edu High (AFF = 410)

A 35-54 Edu High (AFF = 396)

W 25-64 inc. 3500+ (AFF = 320)

W 25-59 C50K+ (AFF = 312)

Emisja nowej, 14 odcinkowej serii programu rozpocznie się 31 marca 2022 r. o godz. 21:00 na antenie CANAL+ DOMO.

Zapraszamy do zakupu lokowań oraz sponsoringu tego formatu!

DANE: NAM, IV-VII 2021 „GRUNT TO OGRÓD” AFF vs A16-49, 06:00-25:59.