STARTUJE VEEDO.PL – NAJBARDZIEJ UTALENTOWANY SERWIS W POLSCE

W poniedziałek 15 września, należąca do TVN spółka VEEDO sp. z o.o. uruchomiła Veedo.pl – rozrywkowy portal wideo prezentujący niezwykłe talenty, wyjątkowe wydarzenia oraz hity internetu z całego świata. Serwis umożliwia dodawanie filmów przez użytkowników.

Veedo.pl będzie stanowić platformę do promocji talentów. Jest skierowany do osób, które chcą pochwalić się swoimi zainteresowaniami i pasjami oraz przedstawić je szerokiemu gronu internautów. Serwis umożliwia twórcom zamieszczanie krótkich filmów wideo prezentujących wyjątkowe umiejętności w różnorodnych kategoriach; od talentów artystycznych przez wyczyny sportowe po porady lifestylowe.

Współpraca z Veedo otwiera przed twórcami szereg możliwości. Najbardziej utalentowani będą mieli szansę zaprezentować swoje osiągnięcia na antenie telewizji, a nawet podpisać kontrakt reklamowy. Dzięki współpracy z Veedo autorzy najpopularniejszych filmów będą też mogli zarabiać, otrzymując część przychodów z wyświetlanych przy nich reklam.

Obok twórczości udostępnionej w serwisie przez internautów w Veedo znajdą się bogate zasoby internetowych hitów wideo pochodzących z różnych źródeł – zarówno polskich stacji telewizyjnych, jak i światowych mediów, publikowane przez serwis x-news.

Każdy odwiedzający serwis może zostać jurorem. Veedo umożliwia użytkownikom zaangażowanie i interakcję poprzez unikalne na polskim rynku stickery służące do wyrażania opinii i oceny poszczególnych filmów według emocji, które wywołują. Taki system ocen pozwala użytkownikom przekazać szeroką gamę odczuć i wrażeń oraz daje możliwość kategoryzacji treści zamieszczonych w serwisie.

Poszukujący najciekawszych filmów wideo z całego świata otrzymają szybki dostęp do najpopularniejszych i najzabawniejszych materiałów. Filmy w tym serwisie pochodzą zarówno od profesjonalnych producentów, jak i amatorów. Chcemy, by Veedo stał się dla utalentowanych ludzi platformą do znalezienia publiczności, inspiracji oraz nawiązania kontaktów z innymi kreatywnymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Dajemy wszystkim użytkownikom możliwość oceniania treści wideo według zabawnej skali." - powiedział Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz Prezes Zarządu Veedo.