PLAYER.PL - NOWE PRODUKCJE NA WYŁĄCZNOŚĆ

Wiosna w player.pl pełna premier nowych produkcji stworzonych specjalnie z myślą o użytkownikach. W maju Blowek jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce rzuca gwiazdom gameingowe wyzwanie w player.pl. W czerwcu pierwsza międzynarodowa koprodukcja z polską gwiazdą filmu - Marcinem Dorocińskim w obsadzie. A już we wrześniu Para nie do pary serial wyprodukowany w technologii VR 360.

 

Blowstar to program gameingowy, w którym goście podejmują wyzwanie jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce – Blowka, z którym zagrają w gry video! Każdy z gości zagra w zupełnie inną grę, dopasowaną specjalnie do jego charakteru i rodzaju wykonywanego zawodu. BlowStar to także liczne atrakcje i wyzwania gospodarza, niezwiązane z grami video. To niebywała okazja, aby zobaczyć polskie gwiazdy w nietypowej dla nich sytuacji. Wśród gwiazd: Filip Hajzer, Aleksandra Ciupa, Tomasz Oświęcimski, Katarzyna Bujakiewicz i inni.

Informacje o formacie: GC: młodzi mężczyźni 16 – 25. Ilość odcinków: 6.Czas trwania odcinka: 12 – 15 min.

Start emisji :maj

 

Cape Town to serial kryminalny będący ekranizacją bestsellerowej powieści Deona Meyera pt. „Ded before dying". Pierwsza koprodukcja międzynarodowa player.pl, z udziałem Marcina Dorocińskiego. Misterna intryga, napięcie i akcja w malowniczej scenerii RPA. Międzynarodowa obsada w reżyserii Petera Ladkani.

Informacje o formacie: GC: 16 - 39. Ilość odcinków 6x52’. Gatunek kryminalny thriller.

Start emisji: czerwiec

 

Para nie do pary to serial opowiadający w lekki i zabawny sposób o perypetiach pary i ich znajomych. Główni bohaterowie Maja i Szymon to para prawie idealna. Prawie. Bo ktoś, kto patrzy na nich z boku, pomyśli, że to raczej para nie do pary. I tak, mimo kompletnie odmiennych poglądów, tych dwoje zakochało się w sobie bez pamięci próbując każdego dnia ze sobą nie zwariować

Serial zrealizowany przy pomocy wieloobiektywowej kamery sferycznej. Film składa się z kilku obrazów filmowych nakręconych jednocześnie kilkoma obiektywami i złożonych w sferę 360°. Dzięki temu można zmieniać kierunek patrzenia i wybierać najciekawszy w danym momencie fragment rzeczywistości dzięki myszce, bądź prostemu panelowi sterującemu lub wykorzystując żyroskop w urządzeniach mobilnych. W rolach głównych: Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński, w epizodach cała plejada innych polskich gwiazd.

Informacje o formacie: GC: K/M 25 – 35. Ilość odcinków: 6. Czas trwania odcinka: ok 4-5 min.

Start emisji :wrzesień.

Premiera formatu serialowego w technologii video 360° w Polsce oferuje markom obecność w pierwszym w Polsce bloku reklamowym 360.