Mecze Łomży Industria Kielce i Orlen Wisły Płock w 3. kolejce Ligi Mistrzów na żywo w Eurosporcie 1 i Playerze

W drugiej kolejce Ligi Mistrzów obie polskie drużyny poniosły porażki z europejskimi gigantami – Barceloną i PSG. W środę i czwartek Łomża Industria Kielce i Orlen Wisła Płock będą miały okazję do powrotu na zwycięską ścieżkę. Mecze obu polskich zespołów w 3. kolejce Ligi Mistrzów na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.Mistrzowie Polski zmierzą się w środę z Aalborgiem. Drużyna z Danii ma na koncie dwa zwycięstwa – z RK Celje Pivovarna Lasko i Elverum Handball i zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Łomża Industria Kielce po zwycięstwie z HBC Nantes i porażce z Barceloną jest czwarta. Mecz Aalborg – Łomża Industria Kielce rozegrany zostanie w środę o 20:45. Transmisja z komentarzem Marka Rudzińskiego i Krzysztofa Bandycha w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

W czwartek Orlen Wisła Płock podejmie GOG Handbold. Nafciarze w pierwszym meczu wygrali z FC Porto, a w drugiej kolejce ulegli PSG. Z kolei drużyna z Danii na inaugurację sezonu pokonała na wyjeździe HC PPD Zagrzeb, a w ubiegłym tygodniu zremisowała u siebie z C.S. Dinamo Bukareszt. Czwartkowy mecz skomentują Michał Świrkula i Michał Wszołek. Wydarzenia z hali relacjonować będą Łukasz Lasia i były reprezentant Polski Bartosz Wuszter. Początek transmisji o 18:30. Po zakończeniu spotkania w Płocku Eurosport 1 pokaże mecz Barcelony z Celje Pivovarna Lasko, który skomentują Iwona Niedźwiedź i Krzysztof Bandych.

Każdy mecz Ligi Mistrzów, a także Ligi Europejskiej, dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

Plan transmisji meczów 3. kolejki Ligi Mistrzów w Eurosporcie 1:

  • Środa, 20:40, Aalborg Handbold – Łomża Industria Kielce, komentarz: Marek Rudziński, Krzysztof Bandych
  • Czwartek, 18:30, Orlen Wisła Płock – GOG Handbold, komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek
  • Czwartek, 20:30, Barcelona – RK Celje Pivovarna Lasko, komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź