Każdy mecz US Open na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze

Przez dwa tygodnie tenis zawładnie ramówkami Eurosportu! W Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2 miłośnicy tenisa będą mogli oglądać najważniejsze mecze US Open, w tym spotkania z udziałem Igi Świątek. Każdy mecz nowojorskiego turnieju dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

Ostatni turniej Wielkiego Szlema to kolejna okazja do podziwiania w akcji największych gwiazd tenisa na czele z Igą Świątek. Polka przystąpi do turnieju w Nowym Jorku jako liderka rankingu WTA i jedna z wielkich faworytek, choć do tej pory najlepszym wynikiem Polki na Flushing Meadows jest czwarta runda. Na świetny występ bez wątpienia stać także Huberta Hurkacza. Pewni udziału w turnieju głównym są również Magda Linette, Magdalena Fręch i Kamil Majchrzak.

Tenis w Eurosporcie to gwarancja rywalizacji na najwyższym poziomie, wielkich emocji oraz eksperckiego komentarza. Widzowie usłyszą m.in. Karola Stopę, Lecha Sidora, Dawida Olejniczaka, Macieja Synówkę i Marka Furjana. Wydarzenia z kortów analizować będą byli mistrzowie w tym Mats Wilander, John McEnroe, Alex Corretja, Kim Clijsters i Barbara Schett. US Open rozpocznie się 29 sierpnia i potrwa do 11 września.