Jesienne nowości w serwisie PLAYER

Jesienne nowości w serwisie player w postaci premier kolejnych sezonów znanych programów oraz debiutujących produkcji przyciągnęły przed ekrany telewizorów, komputerów i urządzeń mobilnych setki tysięcy widzów*.

Wśród najczęściej oglądanych programów z oferty player znalazły się zarówno produkcje rozrywkowe, jak i nowy odcinkowy thriller „Pułapka”. Wrześniowym hitem okazała się nowa seria programu „Top Model” – jego premierę oglądało ponad 485 tysięcy osób, a po czterech odcinkach suma odtworzeń programu wyniosła około 2,05 miliona. Spośród seriali sukcesem cieszyła się „Pułapka” z Agatą Kuleszą w głównej roli pisarki stawiającej czoła mrocznej intrydze rodem z życia bohaterów powieści jej autorstwa. Tę zupełnie nową propozycję w player odtworzono dotychczas ponad 1,4 miliona razy, a zainteresowanie widzów z odcinka na odcinek rośnie.

Nie sposób nie wspomnieć o programie, którego cztery pierwsze odcinki odnotowały  ponad 1,3 miliona odtworzeń – „Ameryka Express” w nowym sezonie zabiera widzów w podróż po Ameryce Południowej.Produkcji towarzyszy spin-off „Ameryka Express. Domówka”, w którym uczestnicy programu wspólnie oglądają odcinki, komentując i przywołując anegdoty ze wspólnie przeżytych przygód. Pierwsze część „Domówki” odtworzono prawie 200 tysięcy razy. Widownię na podobnym poziomie przyciągnął spin-off „Top Model. Front row”, w którym prowadzący zaglądają za kulisy castingów i sesji zdjęciowych programu „Top Model”. - pierwsze odcinek obejrzano ponad 170 tysięcy razy.

*na podstawie danych własnych TVN