PLAYER.PL - INTERNETOWA TERAPIA

"Web Therapy" to  pierwszy polski serial komediowy wyprodukowany specjalnie dla player.pl, będący adaptacją bijącego rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych cyklu internetowego pod tym samym tytułem, z Lisą Kudrow w roli głównej.

W produkcji player.pl rola nieco przemądrzałej psychoterapeutki, zmagającej się z często niesfornymi pacjentami, przypadła Agacie Kuleszy. Elegancka psychoterapeutka, pomysłodawczyni iTerapii doktor Lucyna Kole-Bojarska porzuca tradycyjne, długie spotkania z klientami na rzecz kilkuminutowych sesji wideo przez komunikator internetowy. Jeśli z pacjenta nie potrafi wycisnąć czegoś dla siebie (najlepiej korzyści materialnych, prestiżowych, etc.), traci nim zainteresowanie. Jedyną osobą, przy której Lucyna traci pewność siebie, jest jej matka. Przez jej wirtualny gabinet przewinie się cała galeria oryginalnych postaci z najróżniejszymi problemami. Również sama pani doktor nie okaże się od nich wolna.

Agata Kulesza to nie jedyna gwiazda serialu. Użytkownicy player.pl będą mogli zobaczyć w nim wielu znakomitych  aktorów wcielających się w serialowe postacie:

Stanisław Bojarski (Andrzej Zieliński) Mąż Lucyny, szanowany prawnik, prowadzący ze wspólnikami własną kancelarię. Uważa iTerapię za kolejny wymysł nudzącej się żony, ale ponieważ jest człowiekiem na poziomie, nie mówi tego wprost.

Teresa Kole (Dorota Kolak) Bogata i zimna matka Lucyny (i jej siostry). Elegancka, wyniosła, z wyższych sfer. Jednak zupełnie nie ma i nigdy nie miała serca ani cierpliwości do swoich córek.

Ryszard (Cezary Kosiński) Nieco zagubiony kolega Lucyny z SilverGold. Podatny na gierki Lucyny, co chwilę na nowo ulega jej urokowi.

Monika (Anna Smołowik) Recepcjonistka z SilverGold. Infantylna osoba, za to z „warunkami”, dzięki którym wciąż utrzymuje się w firmie.

Robert Złotowski  (Piotr Polk) Szef i drugi brat, ten przystojniejszy i mądrzejszy. Spryciarz i dyplomata, który mógłby wykiwać wszystkich, poza Lucyną.

Jarosław Złotowski (tylko głos) Pierwszy brat i szef firmy SilverGold. Lubi sprośne żarty i w ogóle temat seksu. Lucynę, podczas rozmów telefonicznych, zawsze pyta w co jest ubrana, a Monikę obsypuje romantycznymi prezentami, najczęściej jest to wyposażenie biura.

Jeremi Sokołowski (Łukasz Lewandowski) Oddany pacjent Lucyny. Nudny, niezdecydowany, rozedrgany człowiek, który według Lucyny rozpaczliwie poszukuje dla siebie jakiejś interesującej osobowości, ale jej nie znajdzie.

Hania  (Karolina Kominek) Dziewczyna Jeremiego i córka dwóch lesbijek. Jest zdeterminowana, zakochana, pewna swej miłości i zawsze gotowa do walki o związek.

Artur Włoszczowski (Adam Woronowicz)Biznesmen, dziennikarz, przedsiębiorca, podróżnik. Bardzo znany i bardzo bogaty człowiek.

Roma Dudek (Iza Kuna) Menadżerka wyższego szczebla w firmie wprowadzającej na rynek nowe produkty. Bardzo konkretna, szybka, znerwicowana pracoholiczka, która od lat nie miała wakacji.

Serena Duvall   (Edyta Olszówka) Medium wróżące ze swoich snów. Serena żyje jedną nogą w alternatywnym świecie sennych wizji,  który jest bliższy jej sercu i prawdziwszy niż rzeczywistość. Boi się, że właśnie utraciła swój dar. Zgłasza się do Lucyny z prośbą o pomoc.

Karim Kowalski  (Otar Saralidze) Młody serwisant IT w kancelarii Stanisława. Z pochodzenia pół-Hindus, urodzony jednak w Rzeszowie. Jest nieśmiały i uczciwy, dlatego dużo kosztuje go ciągłe udowadnianie Lucynie, że jej nie podrywa.

Tadeusz Nowotarski (Jan Peszek)Słynny i uznany psychoanalityk, któremu Złotowscy zlecają ewaluację pomysłu iTerapii. Szybko okazuje się, że tak naprawdę jest zagubiony i uzależnia się od pomocy Lucyny.

Daria (Magdalena Boczarska) Bardzo dbająca o siebie trzydziestoparolatka,zadowolona z siebie i bardzo zakochana w sobie. Daria spotyka się z mężem Lucyny. Razem ćwiczą na siłowni. Kontaktuje się z terapeutką, by zaburzyć spokój rodziny.

Justyna i Bartek (Katarzyna Zawadzka i Piotr Polak) Para roześmianych, „pozytywnych”, grafików umilających sobie wolny czas wkręcaniem ludzi wszelkich zawodów, po to żeby robić sobie z nich żarty w Internecie. Ich motto: niech inni też się pośmieją. Kontaktują się z Lucyną wchodząc w role pacjentów dla żartów.

Nowa produkcja player.pl w reżyserii Wojciecha Kalarusa sprawdzi się na każdym ekranie: wyświetlaczu laptopa, tabletu, czy smartfona, ale też telewizora, pozwalając widzom w dowolnej chwili oddać się rozrywce.

Poczuj się jak przed kamerą playerowej terapeutki i weź razem z nami udział w spotkaniach z nietypowymi pacjentami.

Zapraszamy na  internetową terapię już dziś.

http://player.pl/seriale-online/web-therapy-odcinki,3944/