Hity 2. kolejki Ligi Mistrzów w Eurosporcie 1 i Playerze. Łomża Industria Kielce kontra Barcelona i Orlen Wisła Płock vs PSG

W środę Orlen Wisła Płock zagra na wyjeździe z Paris Saint-Germain, a w czwartek Łomża Industria Kielce stanie przed szansą wzięcia rewanżu na Barcelonie za czerwcowy finał Ligi Mistrzów. Transmisje hitów europejskiej piłki ręcznej w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

Polskie drużyny udanie zaczęły rywalizację w Lidze Mistrzów. Łomża Industria Kielce pokonała HBC Nantes 40:33, z kolei Orlen Wisła Płock wygrała z FC Porto 27:23. W drugiej kolejce oba zespoły czekają wyjątkowo trudni przeciwnicy. Nafciarze zmierzą się w środę z Paris Saint-Germain z Kamilem Syprzakiem w składzie. Drużyna z Kielc zagra na wyjeździe z Barceloną. Będzie to rewanż za czerwcowy finał przegrany przez mistrzów Polski w rzutach karnych.

Eurosport 1 pokaże oba spotkania polskich drużyn. W środę o 20:30 rozpocznie się transmisja meczu PSG – Orlen Wisła Płock z komentarzem Michała Świrkuli i Michała Wszołka. Dzień później, także o 20:30 Iwona Niedźwiedź i Krzysztof Bandych zaproszą widzów na relację ze starcia Barcelona – Łomża Industria Kielce.

Każdy mecz Ligi Mistrzów, a także Ligi Europejskiej, dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

Plan transmisji meczów 2. kolejki Ligi Mistrzów w Eurosporcie 1:

  • Środa, 20:30, Paris Saint-Germain – Orlen Wisła Płock, komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek
  • Czwartek, 20:30, Barcelona – Łomża Industria Kielce, komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź