TVN MEDIA BIUREM REKLAMY TELEWIZYJNEJ ROKU 2022

Mamy ogromy zaszczyt poinformować, że wg Raportu Specjalnego "Biura Reklamy”, realizowanego przez Kantar na zlecenie Media Marketing Polska, TVN Media po raz kolejny zostało uznane przez reklamodawców mianem Biura Reklamy Telewizyjnej Roku.

W uzasadnieniu werdyktu przyznania TVN Media nagrody głównej podano następującą laudację:

„Innowacyjne rozwiązania, początek rewolucji w ofercie, świetne wyniki badania satysfakcji klientów – to tylko niektóre z powodów przyznania TVN Media naszej głównej nagrody dla Brokera TV. „

 

W aż 6 na 7 badanych obszarów TVN Media oceniono powyżej średniej oceny dla kategorii, a w jednym na tym samym poziomie.

  • Mają transparentną politykę cenową: TVN Media = 91% vs średnia w kat. 75%
  • Oferuje atrakcyjne formaty i rozwiązania technologiczne: TVN Media = 88% vs średnia w kat. 51%
  • Potrafi doradzić, zaoferować ciekawe rozwiązania: TVN Media = 80% vs średnia w kat. 62%
  • Profesjonalnie obsługuje kampanie internetowe: TVN Media = 67% vs średnia w kat. 51%
  • Mam do nich zaufanie, dają mi poczucie bezpieczeństwa: TVN Media = 67% vs średnia w kat. 59%
  • Szybko i wyczerpująco odpowiadają na brief: TVN Media = 67% vs średnia w kat. 65%
  • Działają elastycznie i sprawnie w sytuacji zmiany w trakcie kampanii: TVN Media = 64% vs średnia w kat. 64%

Bardzo dziękujemy reklamodawcom za docenienie i ogromnie cieszymy się z zaufania, którym nas obdarzono. Ten rok był dla nas szczególnie wyjątkowy: obchodziliśmy jubileusz 25 lat TVN i po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowe połączone siły jako TVN Warner Bros. Discovery. W tym roku, jako pierwsi w Polsce i nieliczni na świecie, udostępniliśmy ofertę telewizji adresowalnej, łączącej moc telewizji i precyzję digital, otwierając tym samym nową erę reklamy.

W uzasadnieniu werdyktu o przyznaniu TVN Media nagrody głównej Biura Reklamy Roku zostało wielokrotnie podkreślone słowo „innowacje”. Nowoczesna oferta reklamowa i wyznaczanie trendów efektywnej komunikacji to dla nas priorytet. Ogromnie cieszy,  że jest to dostrzegane i doceniane przez naszych Partnerów Biznesowych.

Fuzja i obecność w największej Grupie Medialnej dają ogromne możliwości, dlatego nie zwalniamy tempa i serdecznie zapraszamy do realizacji kolejnych wspólnych projektów!

Zespół Biura Reklamy TVN Media