ZASKAKUJĄCE NOWOŚCI W JESIENNEJ RAMÓWCE ITVN

Wiemy, że nasi widzowie co roku z niecierpliwością czekają na jesienną ramówkę ITVN, dlatego nie zwlekamy dłużej i spieszymy z prezentacją gorących nowości, bez których jesień nie byłaby taka sama! Już od września na antenie ITVN będą mieli Państwo okazję zobaczyć najnowszą produkcję stacji TVN, czyli wyjątkowo emocjonujący serial medyczny „Diagnoza”. Wielu wzruszeń dostarczy widzom również kolejny sezon „Drugiej szansy”. Oprócz tego, na antenie pojawią się znane i lubiane pozycje w nowej, zaskakującej odsłonie, takie jak „Azja Express”, „Kuchenne rewolucje”, „Mam talent”, czy „36,6°C”. Stacje TVN Style i TVN Turbo nie pozostały bierne i również przygotowały dla Państwa coś specjalnego. Na taką jesień warto czekać! Zapraszamy do ITVN! 

Już 5 września o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) będą mieli Państwo okazję zobaczyć pierwszy odcinek nowego serialu „Diagnoza”, w którym główną rolę zagra Maja Ostaszewska. Jej bohaterka, na skutek nieprzewidzianych wydarzeń, trafi do rybnickiego szpitala. Tam Anna Nowak usłyszy druzgocącą diagnozę i… będzie musiała zacząć życie na nowo, próbując odkryć tajemnice swojej przeszłości. Czy jej się to uda? Równie obiecująco zapowiada się czwarty sezon „Drugiej szansy”. Nowa odsłona jednego z największych serialowych hitów TVN z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej zapewni wielkie emocje, wzruszenia oraz niespodzianki. Czy los da Monice kolejną szansę na szczęście? Jak poradzi sobie po stracie największej miłości? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w najnowszych odcinkach już od 11 września o godz. 21.35 (CET), 21.10 (CDT) i 22.10 (EDT).   

Z przytupem na państwa ekrany powróci także „Azja Express”. Nowi śmiałkowie wyruszą z malowniczej Sri Lanki do jednego z największych miast świata – Mumbaju. Będą podróżować od chłodnych i zielonych herbacianych gór po upalne białe plaże ciągnące się wzdłuż niebezpiecznego oceanu. Przez wioski bez kanalizacji czy prądu po światowe centra rozwoju i technologii. Zmierzą się z groźnymi zwierzętami oraz najniebezpieczniejszym ruchem drogowym na świecie. Poznają miejscowe tradycje, szokujące zwyczaje i świat olbrzymich kontrastów. To wszystko w każdą środę od 6 września o godz. 21.35 (CET), 21.10 (CDT), 22.10 (EDT). Z kolei 10 września rozpocznie się szesnasty sezon „Kuchennych rewolucji”! Magda Gessler, stojąca na straży najlepszego smaku, po raz kolejny wyruszy w Polskę, by wspierać restauratorów w ich zmaganiach z biznesem. Kto w tej edycji odważy się zaprosić autorytet kulinarny do swojej kuchni? Kto otrzyma znak jakości od Magdy Gessler? Kto zaś podpadnie kreatorce smaku? Zapraszamy przed telewizory w niedzielę o godz. 20.00 (CET), 20.00 (CDT) i 21.00 (EDT)! Natomiast soboty będą należały do Małgorzaty Foremniak, Agnieszki Chylińskiej i Agustina Equrroli, którzy znów poszukają nieodkrytych talentów. Wielkie emocje, zjawiskowe występy oraz barwne osobowości. Dziesiąta edycja „Mam talent” zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe. Tego nie można przegapić, dlatego na pierwszy odcinek zapraszamy już 9 września o godz. 20.00 (CET), 20.00 (CDT) i 21.00 (EDT). W nadchodzących miesiącach będą mieli Państwo również szansę obserwować najbardziej dociekliwą i empatyczną osobowość telewizji w programie „36,6°C”. Ewa Drzyzga porozmawia o tym, co bezcenne, czyli o zdrowiu. Razem z dr. hab. Krzysztofem Łabuzkiem wytłumaczą i wyjaśnią każdą chorobę, opowiedzą poruszające historie pacjentów i przedstawią najlepsze placówki medyczne w kraju. Premiera nowych odcinków programu w każdą sobotę od 9 września o godzinie 18.10 (CET), 18.10 (CDT), 19.10 (EDT).   

Niezmiennie od lat na ekrany powróci król TVN – „Kuba Wojewódzki”. W świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? O tym przekonają się Państwo we wtorki od 5 września o godz. 22.30 (CET), 22.05 (CDT), 23.05 (EDT). Oczywiście jesienią nie mogło zabraknąć naszego telewizyjnego budzika, czyli „Dzień Dobry TVN”. Charyzmatyczni prowadzący, niezwykli goście oraz gorące tematy zapewnią codzienną dawkę pozytywnej energii od poniedziałku do piątku o godz. 8.00 (CET), 7.15 (CDT), 8.15 (EDT), w weekendy o godz. 8.30 (CET), 8.00 (CDT), 9.00 (EDT). A co nowego szykują bohaterowie kultowego serialu „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 (CET), 20.05 (CDT) i 21.05 (EDT)? Nadchodzące miesiące przyniosą nieoczekiwane wydarzenia w życiu wielu postaci. Jedno jest pewne - nieprzewidywalnych zwrotów akcji w jesiennych odcinkach serialu ciąg dalszy!  

Stacje TVN Style oraz TVN Turno również nie pozostały w tyle, bo przygotowały dla Państwa wiele zaskakujących pozycji. Wśród nich znajdzie się między innymi nowy program „Pojedynek na modę”, w którym dwie podobne do siebie bohaterki przejdą metamorfozę pod okiem stylistek, dysponującymi różnym budżetem. Czy drogo zawsze znaczy stylowo? Odpowiemy na to pytanie w każdą środę od 6 września o godz. 21.00 (CET), 22.25 (CDT) i 23.25 (EDT). Z kolei w poniedziałek 4 września o godz. 22.25 (CET), 22.05 (CDT), 23.05 (EDT) w dokumencie Magdy Gessler „Historie więzienne” przedstawimy poruszający reportaż o Polaku przebywającym w latynoamerykańskim więzieniu. Tego samego dnia o godz. 21.35 (CET), 21.10 (CDT) i 22.10 (EDT) Renata Kaczoruk w programie „Modelki 3.0” sprawdzi jak naprawdę wygląda świat wielkiej mody widziany oczami znanych polskich modelek. Natomiast o tym, jak wygląda życie zawodowego kierowcy osiemnastokołowego pojazdu w USA opowie mieszkający tam od lat Polak - Dawid Anders w premierowych odcinkach „Ciężarówką przez Stany” w poniedziałki od 4 września o godz. 21.00 (CET), 22.30 (CDT) i 23.30 (EDT). 

Tej jesieni z pewnością nie zabraknie nowości, premier, wyczekiwanych kontynuacji sprawdzonych produkcji, jak i nowych twarzy, wielkich powrotów i emocji. Zapowiada się niezwykle interesująco, prawda? Widzimy się w takim już we wrześniu w ITVN! Do zobaczenia!

MATERIAŁY TVN