ITVN - EFEKT DOMINA – NOWE ODCINKI

„Efektu Domina” nie da się powstrzymać. Jeden dobry uczynek pociąga za sobą następny. Ten program to najlepszy przykład na to, iż każde mądre wsparcie może uruchomić serię pozytywnych zmian w życiu całych społeczności. Tym razem Dominika Kulczyk pomaga tam, gdzie problem głodu i niedożywienia, zwłaszcza wśród najmłodszych, jest najbardziej widoczny. Zapraszamy na nowe odcinki programu w każdą niedzielę od 4 czerwca o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.35 (CDT – Chicago) i 19.,35 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

W czwartej serii „Efektu Domina” pokażemy historię dzieci oskarżonych o czary w Beninie, historię dzieci wychowujących się w najniebezpieczniejszym miejscu w Rio de Janeiro – faweli Maré, sytuację uciekinierów z Burundi i Kongo umieszczonych w trzecim największym na świecie obozie dla uchodźców, w którym być może spędzą resztę życia bez szans na pracę czy normalne życie.

Dominika Kulczyk odwiedzi także Malawi, kraj ogarnięty falą katastrof naturalnych, w którym ponad 6 milionów ludzi jest zagrożonych głodem. Dotrze również do Kolumbii, gdzie jest blisko 7 milionów uchodźców wewnętrznych. Tam poznamy historię nieletnich matek, które dzięki Fundacji założonej przez Catalinę Escobar mają szansę na zdobycie wykształcenia i zawodu, a ich dzieci na bezpieczne dzieciństwo.

Jeden z odcinków poświęcony jest programowi „Żółty Talerz” uruchomionemu przez Kulczyk Foundation w sojuszu z Caritas, Bankami Żywności, Polskim Czerwonym Krzyżem (PCK), Towarzystwem Przyjaciół Dzieci (TPD) i SOS Wioskami Dziecięcymi w Polsce. Dzięki niemu polskie dzieci otrzymają ponad milion pełnowartościowych posiłków.

Więcej informacji na itvn.pl

MATERIAŁY TVN