TVN MEDIA BIUREM REKLAMY TELEWIZYJNEJ ROKU 2023

Mamy ogromy zaszczyt poinformować, że wg Raportu Specjalnego "Biura Reklamy”, realizowanego przez Kantar na zlecenie Media Marketing Polska, TVN Media po raz kolejny zostało uznane przez reklamodawców mianem Biura Reklamy Telewizyjnej Roku.

W uzasadnieniu werdyktu przyznania TVN Media nagrody głównej podano następującą laudację:
„Klienci szczególnie cenią sobie transparentną politykę cenową tego brokera, ofertę atrakcyjnych formatów i umiejętności doradcze. TVN Media z powodzeniem wprowadza pionierskie rozwiązania reklamowe. Może też pochwalić się solidnym zyskiem. To argumenty, które skłaniały do przyznania brokerowi – po raz kolejny – tytułu Biura Reklamy Telewizyjnej Roku. „

Ocena na poziomie 4,5 to drugi najwyższy wynik na przestrzeni ostatnich 20 lat realizacji badania. Rekord 4,6 w 2020 roku również należał do TVN Media.

W tym roku we wszystkich badanych obszarach Biuro Reklamy TVN Media jest liderem i we wszystkich z wynikiem powyżej średniej dla kategorii:

  • Oferuje atrakcyjne formaty i rozwiązania technologiczne: TVN Media = 94% vs średnia w kat. 61%
  • Mają transparentną politykę cenową: TVN Media = 83% vs średnia w kat. 66%
  • Potrafi doradzić, zaoferować ciekawe rozwiązania: TVN Media = 82% vs średnia w kat. 60%
  • Działają elastycznie i sprawnie w sytuacji zmiany w trakcie kampanii: TVN Media = 78% vs średnia w kat. 68%
  • Mam do nich zaufanie, dają mi poczucie bezpieczeństwa: TVN Media = 72% vs średnia w kat. 63%
  • Szybko i wyczerpująco odpowiadają na brief: TVN Media = 69% vs średnia w kat. 66%
  • Profesjonalnie obsługuje kampanie internetowe: TVN Media = 63% vs średnia w kat. 56%

Ponowne przyznanie tytułu Biura Reklamy Telewizyjnej Roku to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie satysfakcji Klientów z oferowanych możliwości reklamowych. Zadowolenie Partnerów Biznesowych stanowi nadrzędny cel naszej codziennej pracy, stąd przyznana nagroda jest szczególnie wyjątkowa.

Ogromnie nas cieszy, że w uzasadnieniu podkreślono wprowadzane przez TVN Media pionierskie rozwiązania reklamowe.

Naszym priorytetem jest efektywność i celne reagowanie na dynamiczne zmiany w otoczeniu mediowym. Inicjujemy liczne pionierskie na polski rynku rozwiązania kontentowe, stawiając na rozwój produktów, pozwalających na dokładniejsze targetowanie (Addressable tv) oraz umożliwiających dynamiczny zakup reklam (AdAuction). Obydwa wspomniane projekty zostały świeżo nagrodzone podczas konkursu Innovation w kategoriach innowacje w mediach oraz innowacje w biznesie. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie efektów codziennej pracy.

Dziękujemy za przyznany tytuł Biura Reklamy Telewizyjnej Roku i nie zwalniamy tempa!

Przed nami rok 2024 i największe wydarzenie branży medialnej i rozrywkowej na naszym rynku - start serwisu MAX w Polsce! Już nie możemy się doczekać!

Zespół Biura Reklamy TVN Media