TVN MEDIA BIUREM REKLAMY TELEWIZYJNEJ ROKU 2021

Miło nam poinformować, że wg raportu specjalnego "Biura Reklamy”, realizowanego przez Kantar na zlecenie Media Marketing Polska, TVN Media po raz kolejny zostało uznane przez reklamodawców mianem Biura Reklamy Telewizyjnej Roku.

W treści uzasadnienia werdyktu przyznania TVN Media nagrody głównej podano następującą laudację:

„Przemyślana strategia, kreatywne podejście do produktów reklamowych, nowe partnerstwa i świetne oceny klientów zdecydowały, że nagroda Biura Reklamy Telewizyjnej Roku – tak jak przed rokiem - wędruje właśnie do TVN Media”

Bardzo dziękujemy za docenienie i ogromnie się cieszymy z zaufania, którym nas obdarzono. W każdym z obszarów biznesowych, które podlegają weryfikacji reklamodawców zostaliśmy ocenieni powyżej średniej dla danej kategorii, a w 6-ciu z 7-miu badanych obszarów przyznano nam pozycję lidera.

To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie efektów naszej codziennej pracy. Satysfakcja partnerów biznesowych to główny cel, który przyświeca nam każdego dnia. Tytuł Biura Reklamy Roku 2021 to szczególne wyróżnienie i motywator do dalszego rozwoju oraz doskonalenia standardów współpracy. Nie zwalniamy tempa.

Serdecznie zapraszamy do realizacji kolejnych wspólnych projektów!
Zespół Biura Reklamy TVN Media