TVN EMOTION STUDIO PARTNEREM MEDIALNYM FESTIWALU SEE BLOGGERS

W dniach 23-24.06 odbywa się VI edycja festiwalu See Bloggers, skupiającego twórców internetowych z całej Polski.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano liczne wykłady oraz warsztaty. W Łodzi zgromadzi się 2000 uczestników, specjaliści z branży influencer marketingu i przedstawiciele aktywnie współpracujących z influencerami marek. 

Z przyjemnością informujemy, że TVN Emotion Studio zostało partnerem medialnym tegorocznej edycji wydarzenia. Główną misją inicjatywy SeeBloggers jest edukacja uczestników i zachęcenie ich do wymiany doświadczeń.  Cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia.

Oficjalny kanał TVN w serwisie YouTube – tvnpl – ma już ponad milion subskrybentów, będąc tym samym najchętniej oglądanym kanałem nadawcy tv na polskim YouTube.

Grono tegorocznych prelegentów zasili mocna reprezentacja osobowości znanych z anten TVN, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan,  Ula Hincz, Katarzyna Bosacka, czy Agnieszka Jastrzębowska.

Swoją popularność zyskali na ekranie telewizora, kontynuując obecność w środowisku on-line. Dziś są autorami topowych blogów, portali i profili społecznościowych, gdzie szeroka rzesza fanów na stałe śledzi generowany przez nich kontent. Podczas wydarzenia See Bloggers zdradzą  szczegóły swojego sukcesu w sieci.

Silna pozycja TVN to charyzmatyczne gwiazdy i wysokiej jakości kontent, który angażuje widzów na wielu ekranach. O tym wszystkim opowiemy podczas SeeBloggers2018.

Zapraszamy!