Znamy Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie 2021

9 listopada odbył się Finał 11. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Konkurs wspiera sektor kreatywnych i innowacyjnych biznesów w Polsce i jest skierowany do osób, które wykazały się nieszablonowym myśleniem, tworząc innowacyjne projekty. Organizatorem inicjatywy jest wydawca brief.pl.

TVN Media po raz kolejny ma zaszczyt być częścią wydarzenia jako sponsor główny konkursu oraz gali. O ostatecznym kształcie rankingu decyduje Kapituła, w której skład wchodzą przedstawiciele świata biznesu i doświadczeni managerowie. TVN Media reprezentowane przez Andrzeja Karasowskiego – Szefa Zespołu Produktu Reklamowego w TVN Media.

Kapituła rankingu zwraca uwagę na przedsiębiorców i managerów szczególnie wyróżniających się na rynku nieszablonowym podejściem do prowadzenia i rozwoju firmy, tworzenia nowych produktów i usług oraz ich promocji. Ranking wyróżnia ludzi, którzy inspirują innych do działania i konsekwentnie budują swoją markę. 

Podczas wieczornej gali wręczona została nagroda specjalna od TVN Media.  Otrzymała ją firma cux.io, które weźmie udział w programie "Test & Learn with TVN Media". Program daje umożliwia laureatowi weryfikację i przetestowanie potencjału swojego projektu w realnym środowisku biznesowym TVN Grupa Discovery.

- W obecnej rzeczywistości coraz więcej rozwiązań, których potrzebujemy, to te w obszarze technologii zauważa Andrzej Karasowski, TVN Media. 

Stworzyliśmy narzędzie, które samo, oszczędzając czas, oszczędzając kompetencje analityczne, których często w firmach nie ma, wykrywa wzorce zachowań, takie jak na przykład problemy na stronach, w produktach cyfrowych, które mogą sprawiać, że biznesy zaczną tracić, zacznie spadać im konwersja, zaczną mniej zarabiać, mniej się rozwijać - wyjaśnia Kamila Kotowska, Head of Marketing w cux.io.

- Cieszymy się z tej współpracy (...). Mam nadzieję, że dużo się od siebie wzajemnie nauczymy - dodaje Marta Lipka-Krawczyk, Head of Sales w cux.io.

Jak co roku, wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele wielu różnorodnych branż: technologicznej, medycznej, marketingu, edukacji, finansów, ekologiczna, modowej, gastronomicznej czy inicjatywy społeczne. Laureaci rankingu swoimi działaniami i wdrażanymi innowacyjnymi rozwiązaniami realnie wpływają na ich rozwój.

- Od 11 lat wybieramy pięćdziesięciu najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie. To są polskie firmy, start-upy, firmy technologiczne, osoby, które swoją kreatywność przekuwają w kreatywność zastosowaną - opowiada w rozmowie z TVN24 Agata Kiszluk-Krzemień, koordynatorka konkursu. - Budują firmy, budują biznesy, tworzą idee, fundacje, które nie tylko zarabiają pieniądze, ale też mają wpływ na przyszłość, na ludzkość - dodaje.

W tym roku redakcja BRIEF wydała raport, który jest swoistym barometrem trendów wyrażonym „kreatywnością zastosowaną”. Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami Laureatów:

Pobierz TRENDBOOK „Ludzie 50tki”