NUTA.TV HD - OD WRZEŚNIA REKLAMY!

NUTA.TV HD to nowy kanał muzyczny, który został uruchomiony przez nadawcę popularnych kanałów tematycznych Power TV HD, Adventure HD i Top Kids HD. Od września kanał zostanie objęty monitoringiem NAM. Za sprzedaż reklam , sponsoringu oraz akcji specjalnych odpowiadać będzie Premium TV.

W ofercie kanału NUTA.TV HD są prezentowane aktualne hity światowej muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat - to wszystko można obejrzeć w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Na antenie można usłyszeć  i zobaczyć najbardziej znanych polskich wykonawców w tym m.in.:  Margaret, Sylwię Grzeszczak czy Grzegorza Hyżego. Dopełnieniem bogatej oferty teledysków będą koncerty nadawane w jakości HD oraz biografie największych artystów muzyki popularnej.

Kanał NUTA.TV jest nadawany w jakości  HD, a także opcjonalnie z dźwiękiem Dolby Digital. Stacja jest już dostępna w ofercie wszystkich największych sieci kablowych  (w tym m.in. UPC, Vectra, Multimedia, Inea oraz Toya), a jesienią pojawi się również w przekazie satelitarnym.