ELASTYCZNE ZARZĄDZANIE ŚWIĄTECZNYMI KAMPANIAMI W TV DZIĘKI SWITCH_ON

Switch_On  to technologia pozwalająca na podmianę spotów reklamowych w telewizji linearnej nawet godzinę przed zaplanowaną emisją. Rozwiązanie dostępne jest w formie nowoczesnej aplikacji mobilnej, która umożliwia zastępowanie spotów emitowanych w ramach kampanii kupionych w modelu cennikowym na kluczowych antenach TVN Grupa Discovery.

W kontekście zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia elastyczne zarządzanie komunikacją może być szczególnie istotne. Dlaczego? Zdefiniowaliśmy trzy potrzeby Klientów oraz Konsumentów, związane z największym sezonem zakupowym w roku. Dzięki Switch_on Reklamodawcy otrzymają możliwość skutecznego dostosowania komunikatu do wskazanych potrzeb, a tym samym zwiększenia efektywności komunikacji wybranych marek.

Sprawdź świąteczną ofertę.

Switch_On jest innowacyjnym rozwiązaniem reklamowym oferowanym wszystkim Klientom Biura Reklamy TVN Media, pozwalającym na podmianę spotu 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Spoty można zastępować w 11 stacjach z portfolio TVN Grupa Discovery: TVN, TVN7, TTV, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Travel Channel, Discovery Life, HGTV, Food Network, Metro.

Sprawdź szczegóły.