BOB HOFFMAN GOŚCIEM SPECJALNYM TV DAY♥ 2017!

Na zaproszenie Discovery Networks CEEMEA i TVN Media Bob Hoffman pojawi się jako gość specjalny konferencji tv day.

Bob zalicza się do najbardziej rozchwytywanych międzynarodowych, mówców reklamy i marketingu.

Przyjął zaproszenie na konferencję tv day - pierwsze w Polsce wydarzenie poświęcone roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marek. Na konferencji wygłosi prelekcję „Consumers are from Mars. Marketers are from New Jersey.”

Wydarzenie tv day już 1 lutego. Szczegóły na stronie: http://tv.tvnmedia.pl/konferencja/

Business Insider uznał bloga Boba Hoffmana “Ad Contrarian” za jeden z najbardziej wpływowych blogów o tematyce reklamowo marketingowej.
Bob jest autorem wielu bestsellerów, takich jak “101 Contrarian Ideas About Advertising”, który stał się numerem jeden wśród najlepiej sprzedających się książek o reklamie na Amazonie, czy książka “Marketers Are From Mars, Consumers Are From New Jersey”, którą Amazon umieścił na pierwszym miejscu w kategorii “Hot Prospect” branży reklamowej.
Był CEO dwóch niezależnych agencji, a także szefem amerykańskiego departamentu jednej z międzynarodowych agencji. Stworzył reklamy dla McDonald’s, Toyota, PepsiCo, Bank of America, AT&T i wielu innych koncernów. Za pośrednictwem swojej firmy Type A Group doradza reklamodawcom, agencjom i branży medialnej.
W 2012 został wybrany Człowiekiem Reklamy przez San Francisco Advertising Club. Bob zasiadał w zarządzie AMIN - Advertising and Marketing International Network oraz Fundacji na Rzecz Edukacji i Badań Związanych z Osteoporozą. Przez rok był, także Asystentem Specjalnym Dyrektora Zarządzającego w Kalifornijskiej Akademii Nauk.

Już 1 lutego w Polsce na konferencji tv day!