BIURO REKLAMY TVN MEDIA SPONSOREM GŁÓWNYM RANKINGU 50 NAJBARDZIEJ KREATYWNYCH W BIZNESIE

Trwa 11. edycja Rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie organizowanego przez BRIEF.  Z przyjemnością informujemy, że Biuro Reklamy TVN Media po raz kolejny zostało sponsorem głównym wydarzenia.

Ranking 50  Najbardziej  Kreatywnych  w Biznesie to inicjatywa, która buduje i promuje segment  innowacyjnego oraz kreatywnego biznesu w Polsce. Co roku docenia ludzi, którzy chcą się rozwijać, kreować nowatorskie przedsiębiorstwa i wprowadzać nieszablonowe rozwiązania do swoich działań.

Zwycięzców wyłania powołana kapituła, w której wśród wybitnych osobowości biznesu po raz kolejny zasiada Andrzej Karasowski - Dyrektor Premium TV w TVN Media.

Polecamy rozmowę z Andrzejem Karasowskim z cyklu #KiszlukRozmawia.

W tym roku jako sponsor główny TVN Media przeznaczyło nagrodę specjalną, która daje unikatową możliwość weryfikacji i przetestowania potencjału wyróżnionego start-upu w realnym środowisku biznesowym TVN Grupa Discovery. To możliwość by sprawdzić swój koncept w obszarze szeroko pojętych mediów telewizyjno-digitalowych m.in. tworzenie i dystrybucja kontentu,  komunikacja marketingowa,  adresowalność reklamy, działania e-commerce czy automatyzacja procesów sprzedażowych w dotarciu do widza i użytkownika.

Zapraszamy serdecznie. Zgłoszenia trwają do sierpnia, szczegóły: https://brief.pl/kreatywni/