BIURO REKLAMY TVN MEDIA PARTNEREM EFFIE AWARDS 2016

Inicjatywa #efektywnieztvnmedia na Gali Effie Awards 2016.

TVN jako partner strategiczny oraz Premium TV jako partner merytoryczny konkursu i gali Effie Awards 2016 konsekwentnie wspierają najbardziej prestiżowe wydarzenie marketingowe świata.

TVN Media jako podmiot ukierunkowany na efektywność komunikacji mocno angażuje się w przedsięwzięcie Effie Awards, które to od lat definiuje rynkowe standardy efektywności , promując tym samym najwyższej jakości działania komunikacyjne marek.

Podczas tegorocznej ceremonii  TVN Media tradycyjnie ma zaszczyt wręczyć statuetki  Effie Awards autorom najbardziej wyróżniających się kampanii na polskim rynku w kategoriach: Branded Content, Retail, Long Term Marketing Excellence, Launch, Napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz Żywność.

Poza udziałem w samej ceremonii wręczania nagród, w tym roku TVN Media przygotowało również dla gości gali Effie Awards szereg dodatkowych aktywności, które umożliwiają swobodne dzielenie się emocjami podczas tego wyjątkowego dla branży mediowej wieczoru.

Dzięki inicjatywie #efektywnieztvnmedia uczestnicy ceremonii mogą korzystać z nieograniczonego dostępu do sieci wifi efektywnieztvnmedia, co pozwala im na swobodne dzielenie się emocjami z gali poprzez media społecznościowe.

Wszystkie zdjęcia upublicznione tego wieczoru na Instagramie z opisem #EFEKTYWNIEZTVNMEDIA

mogą zostać wydrukowane przez gości gali w Instabudce TVN Media. Dzięki temu wszystkie spontanicznie uchwycone momenty celebracji sukcesu z partnerami biznesowymi  zostają nie tylko w formie postu na profilu społecznościowym, ale także w formie pamiątkowego zdjęcia, które uczestnik gali może zabrać ze sobą.

W dbałości o najwyższy komfort wymiany branżowych doświadczeń przez najznamienitszych gości gali – TVN Media przygotowało specjalną strefę, gdzie w kuluarowej atmosferze można na spokojnie prowadzić inspirujące rozmowy o efektywności i trendach komunikacji mediowej.

Gratulujemy wszystkim nominowanym i nagrodzonym w tegorocznym konkursie Effie Awards.

Biuro Reklamy TVN Media