Tele Magazyn to jeden z najpopularniejszych przewodników telewizyjnych w Polsce, dostępny w wersji papierowej, w internecie na www.telemagazyn.pl oraz w formie aplikacji na różne platformy.

Tele Magazyn w wersji papierowej ukazuje się w piątki jako dodatek telewizyjny do dzienników: Dziennik Zachodni, Gazeta Wrocławska, Głos Wielkopolski, Dziennik Bałtycki, Kurier Lubelski, Dziennik Łódzki, Polska Metropolia Warszawska, Gazeta Krakowska, Express Bydgoski, Nowości Dziennik Toruński.

Serwis www i aplikacje dają dostęp do ponad 300 ramówek stacji polskich i zagranicznych. Użytkownicy strony internetowej i aplikacji Tele Magazynu mogą stworzyć własną listę stacji, a także przeglądać rekomendacje dotyczące najciekawszych programów, filmów i seriali.

Wersja lekka serwisu, przystosowana do przeglądania na komórkach dostępna jest pod adresem m.telemagazyn.pl. Od czerwca 2012 w iTunes Store dostępna jest aplikacja Program TV Tele Magazyn, którą mozna pobrać na iPhone, iPoda lub iPada. Aplikacja tę również mogą pobrać posiadacze smartfonów z systemem operacyjnym Android w Google Play oraz użytkownicy platform Windows Phone i Windows 8.

Profil użytkowników

DOSTĘPNOŚĆ W PRODUKTACH

online