Player to niekwestionowany lider rynku wśród serwisów VOD, w którym znajdziesz największą bibliotekę najlepszych filmów, seriali i programów. Oferta obejmuje formaty znane zarówno z anten grupy TVN, w tym także wybrane odcinki dostępne jeszcze przed premierą w TV, jak i unikatowe produkcje tworzone wyłącznie dla player.pl. Całości dopełnia ogromna baza najlepszych, a także najnowszych światowych produkcji od partnerów Premium TV, w tym m.in.:  HBO, Canal+, FOX, Eurosport, Eleven.

W nadchodzącym sezonie, użytkownicy najbardziej angażującego polskiego serwisu OTT, znajdą jeszcze więcej rozrywki najwyższej jakości. W jednym miejscu dostępnych jest aż 46 kanałów, najnowsze kinowe hity oraz ponad 3 tysiące rozmaitych tytułów. W lutym 2019 roku player.pl wystartował z ofertą dla Polonii w Wielkiej Brytanii i planuje ekspansję na inne kraje Europy i świata. Pakiet TVN International umożliwia oglądanie kanałów TVN24, iTVN oraz iTVN Extra.

Bezpłatnie, oprócz najnowszych propozycji z anteny TVN, m.in.: „Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Szóstka”, na platformie pojawią się także kolejne sezony uwielbianych przez widzów programów: „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler, „Diagnoza”, Agent-Gwiazdy” oraz nieemitowane fragmenty programu „Kuba Wojewódzki”. Tylko w player.pl użytkownicy będą mogli śledzić dalsze losy rodziny Forresterów w serialu „Moda na Sukces”. Jesienią powróci hitowa koprodukcja player i TVN – „Chyłka. Kasacja”. Pierwszy sezon serialu na podstawie prozy Remigiusz Mroza z Magdaleną Cielecką w roli głównej obejrzało już ponad 2 mln widzów. W marcu br. wyemitowane zostanie najpopularniejsze reality-show w historii grupy TVN – „Big Brother”. Dla fanów formatu player przygotował ekskluzywne materiały, a wśród nich „Big Brother Bez Cenzury”.

Natomiast oferta player+ to 43 najczęściej wybierane przez widzów kanały na żywo: Discovery, Disney Channel, National Geographic, Eurosport, Eleven Sports oraz MTV. Nie zabraknie także treści dostępnych na żywo na kanałach CANAL+, FOX i HBO, które znajdą się także w bibliotece VOD. Będą to kultowe seriale i najnowsze hity, tj.: „Gra o tron”, „Wielkie kłamstewka” czy „The Walking Dead”. A także wachlarz najnowszych filmów prosto z kina, m.in.: „Kler” Smarzowskiego, „Żona” z nominowaną do Oscara Glenn Close, „Planeta singli” z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą czy zdobywca nagrody Akademii Filmowej - „Trzy bilboardy za Ebbing, Missouri”.

W player.pl jak zwykle nie zabraknie niesamowitych emocji na żywo. Użytkownicy mogą korzystać z najlepszych sportowych kanałów live: CANAL+ Sport, nSport, Eleven Sports i Eurosport.

Poza szeroką ofertą treści, widzowie mogą oglądać produkcje w technologii 4k m.in.: najnowszy serial „Odwróceni. Ojcowie i córki” i czwarty już sezon serialu „Diagnoza”. Serwis player to unikalna oferta wideo na żądanie i telewizji online, z której można korzystać na komputerach, urządzeniach z systemami Android i iOS oraz smart TV.  

Parametry mediowe
DISPLAY Liczba użytkowników 6,3 mln
Liczba odsłon 174,8 mln
WIDEO Liczba użytkowników 3 mln
Liczba wyświetleń 39,5 mln


Źródło: Gemius Traffic 10.2019/Gemius Stream 10.2019

DOSTĘPNOŚĆ W PRODUKTACH

online


OFERTA PROGRAMOWA

IRON MAJDAN. DOMÓWKA

IRON MAJDAN. DOMÓWKA

KUBA WOJEWÓDZKI CIĄG DALSZY WIOSNĄ W PLAYER.PL

KUBA WOJEWÓDZKI CIĄG DALSZY WIOSNĄ W PLAYER.PL

Azja Express. Domówka

Azja Express. Domówka

SZKOŁA. PARODIA

SZKOŁA. PARODIA

KUCHENNE REWOLUCJE. POWROTY.

KUCHENNE REWOLUCJE. POWROTY.

#niemażeniemogę

#niemażeniemogę

PARA NIE DO PARY

PARA NIE DO PARY

1 NA 1 WALKA NA STYLE

1 NA 1 WALKA NA STYLE

WIELKIE TEORIE DARWINA

WIELKIE TEORIE DARWINA

SELFIE LIFE

SELFIE LIFE

SINGIELKA

SINGIELKA

NA WSPÓLNEJ

NA WSPÓLNEJ

AZJA EXPRESS

AZJA EXPRESS

WARSAW SHORE

WARSAW SHORE