WE WRZEŚNIU W ALE KINO+ „ZASADA PRZYJEMNOŚCI” – SERIAL KRYMINALNY PRODUKCJI CANAL+ ORIGINAL!

Już 3 września na antenie Ale kino+ premiera serialu kryminalnego produkcji CANAL+ Original. Emisja w każdy piątek o godz. 20:10 po dwa odcinki!

ZASADA PRZYJEMNOŚCI

Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem?

EMISJA: OD 3 WRZEŚNIA, W KAŻDY PIĄTEK GODZ. 20:10

Ponadto obecnie na antenie serial kryminalny „Interwencja”:

INTERWENCJA

14-letnia Hall pisze szkolne wypracowanie, w którym oskarża ojczyma o znęcanie się nad rodziną. Do zbadania sprawy zostaje oddelegowany Lars, pracownik socjalny. Po rozmowie z matką i ojczymem Hall zaczyna się zastanawiać, kto kłamie, a kto mówi prawdę.

EMISJA: W KAŻDĄ ŚRODĘ, GODZ. 20:10 PO DWA ODCINKI

W czwartkowym cyklu „Kino Mówi” Ale kino+ zaprasza na film biograficzny „Coco Chanel” oraz na surrealistyczny film „Dziewczyna z Lilią”:

COCO CHANEL

Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej "diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości.

EMISJA: 19 SIERPNIA, CZWARTEK, GODZ. 20:10

DZIEWCZYNA Z LILIĄ

Colin – młody i bogaty wynalazca – ma praktycznie wszystko, czego zapragnie, z wyjątkiem miłości. Za sprawą przyjaciół poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w miłość na całe życie. Po wymarzonym ślubie udają się w podróż. Po powrocie Chloe zapada na bardzo rzadką chorobę – w jej płucach zaczyna rozwijać się lilia wodna. Colin postanawia sięgnąć po bardzo niekonwencjonalne metody kuracji.

EMISJA: 26 SIERPNIA, CZWARTEK GODZ. 20:10

Ale kino+ to kanał w którym widzowie zobaczą kino z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy, oraz amerykańską i europejską klasykę, która buduje historię kina. Najnowsze, wyjątkowe, starannie wybrane seriale europejskie - kryminalne i szpiegowskie, a także, autorskie cykle tematyczne i spotkania z uznanymi twórcami. 

TOP 5 najchętniej oglądanych pozycji w pierwszym półroczu 2021 to:

  • TEXAS POLA ŚMIERCI, 02-01-2021, g.20:10 - AMR 141 198
  • SYSTEM, 15-01-2021, g. 20:10 – AMR 141 308
  • HOLOGRAM DLA KRÓLA, 11-02-2021, g. 20:20 – AMR 126 391
  • MAMA, 26-05-2021, g. 20:10 – AMR 123 334
  • SIEDEM DNI, 25-02-2021, g. 20:20 - AMR 109 967

DANE: NAM, H1 2021, AMR A4+, Programmes.