W LUTYM KUCHNIA+ POSZERZA KULINARNE HORYZONTY

Kuchnia+ to kanał kulinarny, który dostarcza inspiracji zarówno początkujących pasjonatom gotowania jak wytrawnym adeptom tej sztuki. Prezentowane programy kulinarne przyciągają atrakcyjne grupy widzów, co pokazują wskaźniki dopasowania: AFF 238 (W25-54 C50K+), AFF 220 (A20-54 Top Management), AFF 138 (W25-54 inc. >3500).

W lutym Kuchnia+ poszerza kulinarne horyzonty i promuje zdrowy styl życia:

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ? 8

Ósmy sezon cieszącego się uznaniem widzów programu Andrzeja Polana.

Doświadczony szef kuchni i restaurator, Andrzej Polan, po raz kolejny pomoże bohaterom programu w doskonaleniu ich kulinarnych umiejętności. Udowodni, że warto się wyrwać z kuchennej rutyny i przygotować ulubione dania w nowych odsłonach. Czasem wystarczy dodać jeden składnik, by wzbogacić smak i zapach dobrze znanej potrawy. Również zmiana sposobu przygotowania może tu zdziałać cuda.
EMISJA: OD 19 LUTEGO, GODZ. 21:45

TOM KERRIDGE- ZDROWY POCZĄTEK

Tom Kerridge zachęca bohaterów programu do zmiany nawyków żywieniowych. Czy zakończy tę misję sukcesem?

Tom Kerridge, szef kuchni i właściciel pubu nagrodzonego dwiema gwiazdkami Michelin, tym razem da się poznać jako propagator zdrowego jedzenia. Na przykładzie ośmiu rodzin pokaże, jak zmienić swój codzienny jadłospis, by być w lepszej formie. Będzie przekonywał do gotowania posiłków ze świeżych, lokalnych produktów. Podpowie też, jak planować i robić zakupy, by nie marnować żywności.
EMISJA: OD 4 LUTEGO, GODZ. 21:45

PODWÓJNE ŻYCIE KONIAKU

Barwna opowieść o koniaku i jego koneserach – we Francji i w Ameryce.

Koniak to wysokoprocentowy trunek z białych winogron, poddany dwukrotnej destylacji i leżakowaniu w dębowych beczkach. Oryginalny koniak wytwarza się tylko w okolicach francuskiej miejscowości Cognac. W XX wieku ten tradycyjny alkohol zrobił wielką karierę za oceanem, szczególnie wśród Afroamerykanów. Raperzy go uwielbiają. Dlaczego? Autorzy filmu szukają odpowiedzi na to pytanie.
EMISJA: OD 7 LUTEGO, GODZ. 20:30

KUDŁACZE NA MOTORACH – CZEKOLADOWE WYZAWANIE

Tym razem zobaczymy Kudłaczy w nietypowej dla nich roli. Nie na motorach, tylko… w fabryce czekolady.

Wraz z Si Kingiem i Dave’em Myersem będziemy obserwować zmagania siedmiu osób w brytyjskiej fabryce Nestlé. Na zawodników-amatorów czeka szereg zadań, które oceniać będą mistrzowie czekoladnictwa. Nagrodą dla zwycięzcy jest wprowadzenie do sprzedaży wymyślonego przez niego batonika pod szyldem marki KitKat. Czekają nas wielkie emocje w bardzo słodkiej scenerii.
EMISJA: OD 14 LUTEGO, GODZ. 14:30

Dane: NAM, Q4 2020, AFF vs A16-49, 06:00:00-25:59:59.