NOWE PRZYGODY Z ULUBIONYMI BOHATERAMI MINIMINI+

MiniMini+ to kanał stworzony z myślą o najmłodszych widzach. Stacja codziennie prezentuje starannie wyselekcjonowane bajki oraz programy dostosowane dzieci w wieku przedszkolnym i wczesno szkolnym. Programming ten sprawia, że kanał MiniMini+ jest idealnie dopasowany zarówno do dziewczęcej grupy celowej (AFF Ix W4-7 = 162), jak i do chłopięcej widowni (AFF Ix  M4-7 = 208).

W kwietniu MiniMini+ pokaże na nowe odcinki Esme i Roya - dwojga przyjaciół z Potwornic Wielkich, a także nowe przygody kucyków Pony. Ponadto na antenie MiniMini+ nie zabraknie przygód królika Lulusia i biedronki Kropki. To edukacyjna bajka pełna ciepłego humoru dla najmłodszych. Zapraszamy!

ESME I ROY 2

Esme jest rezolutną, małą dziewczynką. Mieszka w miasteczku, w którym większość mieszkańców to… potworki. Łącznie z jej najlepszym kumplem, kudłatym Royem. Tworzą zgrany duet, wspólnie przeżywając szalone przygody. Chętnie pomagają najmłodszym radzić sobie w różnych, codziennych sytuacjach i zdobywać nowe, przydatne umiejętności. Z Esme i Royem nie sposób się nudzić!
EMISJA: OD 10 KWIETNIA, SOB.-NDZ. GODZ. 9:30

MY LITTLE PONY PONY LIFE 2

Cukiernia prowadzona przez Pinkie Pie tętni życiem. Kucyki spotykają się tu codziennie, by próbować nowych deserów i opowiadać sobie różne zabawne historie. Dociekliwa Twilight Sparkle zachęca przyjaciół do poszerzania wiedzy o świecie. Zawsze ma dla nich jakieś ciekawostki. Wspólnie obserwują gwiazdy, a dzięki magii – podróżują w czasie i poznają miejsca, w których żyją inne kucyki.
EMISJA: OD 12 KWIETNIA, PON.-NDZ. GODZ. 20:20

LULUŚ I KROPKA BUDUJĄ

Pomysłowy królik Luluś i ciekawska biedronka Kropka uwielbiają konstruować maszyny i pojazdy. Dzięki magicznej skrzynce z narzędziami mogą zbudować wszystko, o czym tylko zamarzą. Samolot, wyciąg narciarski, latarnia morska, wóz strażacki, dźwig, turbina wiatrowa, rakieta kosmiczna, pociąg, most, latający balon, a nawet igloo. Wszystkie te użyteczne konstrukcje posłużą ich przyjaciołom.
EMISJA: OD 26 KWIETNIA, PON.-PT. GODZ. 16:40

DANE: NAM, Q1 2021, AFF vs A4-12, 06:00:00-20:59:59.