„GUS. MAŁY – WIELKI RYCERZ” OD SIERPNIA W MINIMINI+

MiniMini+ to kanał, który powstał z myślą o najmłodszych widzach – bawi, uczy i rozwija. Stacja jest uwielbiana przez dzieci, co widać po wskaźnikach dopasowania  AFF 176 (A4-7).

W sierpniu na antenie MiniMini+ na najmłodszych widzów od pon. do pt. czeka: nowość programowa „Gus. Mały – wielki rycerz”, nowe odcinki serialu „Luluś i kropka budują” oraz drugi sezon sympatycznej i spokojnej animacji dla dzieci „Bobaski i Miś”. Zapraszamy!

GUS. MAŁY – WIELKI RYCERZ

Dawno, dawno temu był sobie mały chłopiec, Gus, który chciał zostać rycerzem. A ściśle mówiąc – największym rycerzem w królestwie Karamel. Gdy wsiadał na swego elektrycznego kucyka, z laserowym mieczem w dłoni, nikt i nic nie było w stanie go powstrzymać. Bo choć był mikrej postury, miał wielkie i waleczne serce. Poznajcie Gusa i jego niesamowite przygody.

EMISJA: OD PON.-PT. GODZ. 9:30 I 19:20

LULUŚ I KROPKA BUDUJĄ – NOWE ODCINKI

Pomysłowy królik Luluś i ciekawska biedronka Kropka uwielbiają konstruować maszyny i pojazdy. Dzięki magicznej skrzynce z narzędziami mogą zbudować wszystko, o czym tylko zamarzą. Samolot, wyciąg narciarski, latarnia morska, wóz strażacki, dźwig, turbina wiatrowa, rakieta kosmiczna, pociąg, most, latający balon, a nawet igloo. Wszystkie te użyteczne konstrukcje posłużą ich przyjaciołom.

EMISJA: OD PON.-PT. GODZ. 8:05 I 16:35

BOBASKI I MIŚ 2

Bohaterami tej uroczej serii dla najmłodszych są Bobasek Dziewczynka i Bobasek Chłopczyk. Ich najlepszym przyjacielem jest Miś, który towarzyszy im w poznawaniu otoczenia, nowych kształtów i kolorów. Spokojna animacja bajki i przejrzyste tło sprawiają, że dziecku łatwo skupić się na bohaterach. W serii nie ma dialogów – zastępują je delikatne dźwięki, wydawane przez przedmioty, i łagodna muzyka. 

EMISJA: OD PON.-PT. GODZ. 7:00 I 11:55

DANE: NAM, Q2 2021, AFF vs A4-12, 06:00:00 – 20:59:59.