„ZBUNTOWANY ANIOŁ” – KULTOWA, UWIELBIANA TELENOWELA Z NATALIĄ OREIRO TYLKO W TV PULS!

Wielka miłość, tajemnica z przeszłości i perypetie 18-letniej Milagros. TV Puls rozpoczęła emisję kultowej, kochanej przez miliony widzów na całym świecie argentyńskiej telenoweli „Zbuntowany anioł”. Serial podniósł udziały pasma, w którym jest emitowany, aż o 85%.

Odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o 13:50.

Zakazana miłość Milagros i Ivo, głównych bohaterów telenoweli „Zbuntowany anioł”, od prawie 20 lat gromadzi przed telewizorami całe rodziny. Serial stał się światowym i telewizyjnym fenomenem, gdy miliony widzów z 30 krajów – od Argentyny, przez Grecję, aż po Stany Zjednoczone, Filipiny i Izrael – śledziły z zapartym tchem losy pięknej Milagros i jej ukochanego Ivo di Carlo. W roli głównej występuje Natalia Oreiro, której rola Milagros przyniosła międzynarodową popularność, a serialowy przebój „Cambio Dolor” w jej wykonaniu  nuciły rzesze fanów.

Teraz również i widzowie TV Puls mogą przypomnieć sobie rolę, która stała się punktem zwrotnym w karierze Natalii Oreiro. 

„Zbuntowany anioł” w TV Puls:

Emisje: poniedziałki-piątki, od 8 maja, godz. 13:50

Ale to nie koniec!

Już w czerwcu TV Puls zaprasza na takie hity jak „Ocalona” z Pierce’em Brosnanem i Millą Jovovich i „Everly” z Salmą Hayek.

Będą to premiery w telewizji ogólnodostępnej.