WZRUSZAJĄCY I EMOCJONUJĄCY KONIEC ROKU W ROMANCE TV!

W Romance TV druga połowa grudnia pełna będzie premier. Zobaczymy film „Wirus”, a w nim aktorów z uwielbianych seriali – „Górskiego lekarza” i „Górskich ratowników”. W piątki stacja zabierze widzów „Statkiem marzeń” w podróż do najdalszych zakątków świata. W Wigilię zapraszamy na premierę filmu „Uśmiech o czwartej nad ranem”. Romance TV rozpoczyna także emisję serii na podstawie kryminałów Donny Leon i już 29 grudnia na antenie zagości „Donna Leon: Wenecki finał”. Kolejne fascynujące odcinki o komisarzu Brunettim do zobaczenia w styczniowe i lutowe soboty o godz. 20:00. Po Nowym Roku na widzów czeka także wielka niespodzianka – nowy sezon „Burzy uczuć” – jednego z najpopularniejszych seriali w Europie.

„Wirus”, czyli połączenie dwóch popularnych seriali w Romance TV

„Górski lekarz”, czyli serial uwielbiany przez widzów Romance TV (najlepiej oglądane, pojedyncze odcinki w 2018 osiągnęły prawie 150 tys. widzów, co przełożyło się na blisko 1% SHR w grupie ogólnej all 4+) oraz niemniej lubiani „Górscy ratownicy” łączą siły. Już 22 grudnia o godz. 20:00 widzowie obejrzą film „Wirus”. Podczas wesela odbywającego się w masywie Dachstein, gości atakuje bardzo niebezpieczny wirus. Lekarz Martin Gruber i ratownik Andreas Marthaler walczą wspólnie z rozprzestrzeniającą się groźną chorobą zakaźną. Czy uda im się wyjść z tej dramatycznej sytuacji obronną ręką?

Dane: NAM 1.01-14.12.2018, AMR, SHR all 4+

Premiera na Wigilię – „Uśmiech o czwartej nad ranem”

Grudzień w Hamburgu: miasto rozświetlone blaskiem choinkowych lampek i błyszczących ozdób świątecznych. Jule jest świeżo upieczoną prawniczką i ma sprecyzowane plany na przyszłość – najpierw praca w organizacji pozarządowej, później małżeństwo i dzieci. Wracając z przyjęcia urodzinowego swojej przyjaciółki Lexy, Jule spotyka nad brzegiem Łaby Świętego Mikołaja. Pod mikołajowym strojem skrywa się Maks, uwodzicielski, świadomy swej atrakcyjności i uroku osobistego aktor. Kobieta, zafascynowana cudownym nocnym spotkaniem, ulega urokowi mężczyzny. To wydarzenie mogłoby się skończyć cudowną historią miłosną…gdyby nie plany na przyszłość Jule, które kolidują z trybem życia i osobowością Maksa. Czy uczucie zwycięży i doczekamy się szczęśliwego zakończenia? Przekonamy się 24 grudnia o godz. 22:00 oglądając uroczą świąteczną opowieść „Uśmiech o czwartej nad ranem”.

Piątkowe podróże „Statkiem marzeń”

W każdy piątek grudnia o godz. 22:00 Romance TV zaprasza na pokład statku MS Amadea i premierowe filmy z serii „Statek marzeń”. Nieważne, czy pasażerowie mają chęć podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, czy też chcą przeżyć wielką przygodę – w Los Angeles, na Sardynii czy w Norwegii spełnią się wszystkie życzenia.

Komisarz Brunetti zagości na antenie Romance TV

Walka z przestępczością jeszcze nigdy nie była tak romantyczna! W przyszłym roku służbę w Romance TV rozpoczyna komisarz Guido Brunetti. Natomiast przedsmakiem jego sukcesów będzie pierwsza ekranizacja popularnej serii kryminalnej autorstwa Donny Leon, którą stacja wyemituje już 29 grudnia, o godz. 20:00. Wątki kryminalne przeplatane będą miłosnymi, a to wszystko na tle przepięknej Wenecji. Historie o Brunettim i jego sympatycznej rodzinie z pewnością zachwycą widzów. Kolejne odcinki serii do zobaczenia po Nowym Roku, w każdą sobotę o godz. 20:00, tylko na antenie Romance TV.

Nowy sezon serialu „Burza uczuć” już w styczniu!

Tuż po Nowym Roku, 7 stycznia Romance TV zaczyna emisję 9 sezonu „Burzy uczuć”. Jest to jeden z najpopularniejszych seriali, jedyny europejski, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających serialowych produkcji w Europie. Emisja poprzednich sezonów dawała stacji zasięg ponad 100 tys. RCH. Namiętności, intrygi, walka o prawdziwą miłość i nowi bohaterowie – to wszystko czeka na widzów w premierowych odcinkach, które emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 10:30, a także o 16:15 oraz 23:50.