WYSTARTOWAŁA JESIENNA RAMÓWKA TVN TURBO. OSIEM Z DWUNASTU PREMIEROWYCH SEZONÓW JUŻ NA ANTENIE!

5 września stacja TVN Turbo zainaugurowała kolejny sezon jesienny, w którym zobaczymy 12 rodzimych produkcji. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć programy takie jak Zawodowi Handlarze - sezon 10, którego dwa pierwsze odcinki wygenerowały średni udział na poziomie  6,3% w grupie mężczyzn z miast. Świetny wynik zanotował również program Wojny samochodowe – sezon 12, z wynikiem 4,3% SHR w tej samej grupie.

Premierą nowych jesiennych odcinków przywitał widzów również Adam Kornacki w programie Zakup kontrolowany, który gości na antenie po raz 32. Najnowsza seria, po emisji dwóch pierwszych odcinków, może pochwalić się udziałem równym 2% w grupie mężczyzn z miast. Prędkości nabierają także pozostałe programy obecne w ramówce, wśród nich m.in.: 101 gadżetów motoryzacyjnych - Grzegorza Dudy, Klasyka Patryka Mikiciuka, Mobilni Mechanicy oraz Waga ciężka.

Nieprzerwanie od wielu lat widzowie mają również okazję śledzić codzienny program kanału - Raport Turbo, który od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie zawsze o godzinie 18:00. W programie nowinki ze świata motoryzacji, relacje z wydarzeń odbywających się zarówno w kraju jak i za granicą, nie zabraknie także informacji na temat zmian w bieżących przepisach.

DANE: NAM, 01.01-12.09.2021, SHR%, pasma premierowe, M16-49C50k+.